fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європарламент вкладе €120 млн у громадський WiFi

Jevroparlament vklade €120 mln u gromadśkyj WiFi
Забезпечення безкоштовного інтернету в громадських місцях буде здійснене завдяки ініціативі WiFi4EU. ЄС має намір виділити на фінансування проекту значні кошти
Zabezpečennja bezkoštovnogo internetu v gromadśkyh miscjah bude zdijsnene zavdjaky iniciatyvi WiFi4EU. JeS maje namir vydilyty na finansuvannja proektu značni košty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Важко собі уявити сучасне місто без громадсбких зон бездротового доступу в інтернет. Те саме стосується й закладів громадського харчування чи торгівельних центрів, розважальних майданчиків та освітніх закладів у містах. Бездротовий зв’язок та забезпечення покриття на загальних умовах — одне із важливих громадянських прав. З цією тезою погоджуються і представники європейських країн. Саме тому Європейський парламент узгодив забезпечення безкоштовного інтернету в громадських місцях завдяки ініціативі WiFi 4 EU. ЄС профінансує установку бездротових точок доступу в публічних місцях: парках, бібліотеках, лікарнях до 2020 року. На часі дізнатися більше про європейські плани щодо бездротових технологій доступу в інтернет у громадських місцях. Що передбачає ініціатива WiFi 4 EU. Згідно з планом, Європейський Союз зосередиться на тих місцях, де є проблеми з доступом до інтернету. Таким чином планується досягнути високошвидкісних зєднань на всій території ЄС, повідомив віце-президент Єврокомісії з цифрового єдиного ринку Андрус Ансіп. Система безкоштовного інтернету буде застосовуватися для всіх країн-членів. У подальшому інфраструктуру лише розвиватимуть та доповнюватимуть на засадах, визначених загальноєвропейською стратегією щодо бездротового доступу в інтернет. Скільки коштів виділяє Європейський Союз. Європейський Союз має намір виділити на фінансування проекту приблизно €120 млн протягом наступних двох років. Гроші використають для установки сучасного обладнання для бездротвого доступу в інтернет. Про обсяги подальших інвестицій поки що нічого не відомо.
Реклама 👇 Замовити

Важко собі уявити сучасне місто без громадсбких зон бездротового доступу в інтернет. Те саме стосується й закладів громадського харчування чи торгівельних центрів, розважальних майданчиків та освітніх закладів у містах. Бездротовий зв’язок та забезпечення покриття на загальних умовах — одне із важливих громадянських прав. З цією тезою погоджуються і представники європейських країн. Саме тому Європейський парламент узгодив забезпечення безкоштовного інтернету в громадських місцях завдяки ініціативі WiFi 4 EU. ЄС профінансує установку бездротових точок доступу в публічних місцях: парках, бібліотеках, лікарнях до 2020 року. На часі дізнатися більше про європейські плани щодо бездротових технологій доступу в інтернет у громадських місцях.

Що передбачає ініціатива WiFi 4 EU

Згідно з планом, Європейський Союз зосередиться на тих місцях, де є проблеми з доступом до інтернету. Таким чином планується досягнути високошвидкісних з’єднань на всій території ЄС, повідомив віце-президент Єврокомісії з цифрового єдиного ринку Андрус Ансіп. Система безкоштовного інтернету буде застосовуватися для всіх країн-членів. У подальшому інфраструктуру лише розвиватимуть та доповнюватимуть на засадах, визначених загальноєвропейською стратегією щодо бездротового доступу в інтернет.

Скільки коштів виділяє Європейський Союз

Європейський Союз має намір виділити на фінансування проекту приблизно €120 млн протягом наступних двох років. Гроші використають для установки сучасного обладнання для бездротвого доступу в інтернет. Про обсяги подальших інвестицій поки що нічого не відомо.

Джерело: DW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: