Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європарламент вкладе €120 млн у громадський Wi-Fi

Jevroparlament vklade €120 mln u gromadśkyj Wi-Fi

Забезпечення безкоштовного інтернету в громадських місцях буде здійснене завдяки ініціативі WiFi4EU. ЄС має намір виділити на фінансування проекту значні кошти
Zabezpečennja bezkoštovnogo internetu v gromadśkyh miscjah bude zdijsnene zavdjaky iniciatyvi WiFi4EU. JeS maje namir vydilyty na finansuvannja proektu značni košty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європарламент узгодив забезпечення безкоштовного інтернету в громадських місцях завдяки ініціативі WiFi4EU. ЄС профінансує установку бездротових точок доступу в публічних місцях: парках, бібліотеках, лікарнях до 2020 року. Що передбачає ініціатива WiFi4EU. Згідно з планом, ЄС зосередиться на тих місцях, де є проблеми з доступом до інтернету. Таким чином планується досягнути високошвидкісних з’єднань на всій території ЄС, повідомив віце-президент Єврокомісії з цифрового єдиного ринку Андрус Ансіп. Система безкоштовного інтернету буде застосовуватися для всіх країн-членів. Скільки коштів виділяє ЄС. ЄС має намір виділити на фінансування проекту приблизно €120 млн протягом наступних двох років. Гроші використають для установки сучасного обладнання для бездротвого доступу в інтернет.

Європарламент узгодив забезпечення безкоштовного інтернету в громадських місцях завдяки ініціативі WiFi4EU. ЄС профінансує установку бездротових точок доступу в публічних місцях: парках, бібліотеках, лікарнях до 2020 року.

Що передбачає ініціатива WiFi4EU

Згідно з планом, ЄС зосередиться на тих місцях, де є проблеми з доступом до інтернету. Таким чином планується досягнути високошвидкісних з’єднань на всій території ЄС, повідомив віце-президент Єврокомісії з цифрового єдиного ринку Андрус Ансіп. Система безкоштовного інтернету буде застосовуватися для всіх країн-членів.

Скільки коштів виділяє ЄС

ЄС має намір виділити на фінансування проекту приблизно €120 млн протягом наступних двох років. Гроші використають для установки сучасного обладнання для бездротвого доступу в інтернет.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: