fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укравтодор» контролюватиме стан шляхів онлайн

«Ukravtodor» kontroljuvatyme stan šljahiv onlajn
На сайті можна вказати ями на дорозі, відсутність освітлення, брудну трасу, високу концентрацію ДТП тощо. Завдяки даним сервісу, працівники «Укравтодору» можуть оперативно реагувати на проблеми
Na sajti možna vkazaty jamy na dorozi, vidsutnisť osvitlennja, brudnu trasu, vysoku koncentraciju DTP toščo. Zavdjaky danym servisu, pracivnyky «Ukravtodoru» možuť operatyvno reaguvaty na problemy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ПАТ Автомобільні дороги України приєдналися до громадської ініціативи контролю за якістю та станом доріг. Про роботу сервісу розповів очільник Державної організації з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Артем Гриненко. На часі дізнатися, як можна буде контролювати онлайн стан автошляхів. Як функціонує сервіс контролю якості доріг онлайн. На сайті можна вказати про ями на дорозі, відсутність освітлення, брудну трасу, високу концентрацію ДТП тощо. Завдяки даним, які збираються за допомогою сервісу онлайн, створюються умови для реагування та усунення проблем. Ми отримали за місяць 115 звернень. Це дозволило моїй команді скласти маршрути майбутніх перевірок, продумати алгоритм впливу на якість виконуваних робіт.. Артем Гриненко. керівник ПАТ Автомобільні дороги України. Також у своєму Facebook Артем Гриненко висловив прохання до автомобілістів більш чітко формувати запити. Важливо вказувати не лише дорогу і область, а й вказувати кілометр чи населений пункт, біля якого сталося порушення.
31.05.2017,12:46
0
«Автомобільні дороги»
Реклама 👇 Замовити

ПАТ «Автомобільні дороги України» приєдналися до громадської ініціативи контролю за якістю та станом доріг. Про роботу сервісу розповів очільник Державної організації з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Артем Гриненко. На часі дізнатися, як можна буде контролювати онлайн стан автошляхів.

Як функціонує сервіс контролю якості доріг онлайн

На сайті можна вказати про ями на дорозі, відсутність освітлення, брудну трасу, високу концентрацію ДТП тощо. Завдяки даним, які збираються за допомогою сервісу онлайн, створюються умови для реагування та усунення проблем.

Ми отримали за місяць 115 звернень. Це дозволило моїй команді скласти маршрути майбутніх перевірок, продумати алгоритм впливу на якість виконуваних робіт.

Артем Гриненко, керівник ПАТ Автомобільні дороги України

Також у своєму Facebook Артем Гриненко висловив прохання до автомобілістів більш чітко формувати запити. Важливо вказувати не лише дорогу і область, а й вказувати кілометр чи населений пункт, біля якого сталося порушення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: