fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У центрі Києва стартує «Чесна парковка»

U centri Kyjeva startuje «Česna parkovka»
Протягом трьох місяців на центральних вулицях будуть працювати паркувальники, яким підвищать заробітну плату до 7 тисяч гривень. Паркінги обладнають автоматами і організують моніторинг поведінки водіїв
Protjagom tŕoh misjaciv na centraľnyh vulycjah buduť pracjuvaty parkuvaľnyky, jakym pidvyščať zarobitnu platu do 7 tysjač gryveń. Parkingy obladnajuť avtomatamy i organizujuť monitoryng povedinky vodiїv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З 6 червня у центрі Києва стартує експеримент Чесна парковка. Учасниками стануть автомобілі, що паркуються на площі Івана Франка, на вулиці Басейній, навпроти Національної опери та на вулиці Прорізній. Для чого потрібен експеримент та як парковка може змінитися. У Києві більше мільйона приватних авто, а в центрі столиці зазвичай паркуються там, де побачив вільне місце. У паркувальників зараз немає способів змусити платити за стоянку, а у автомобілістів немає ніякої відповідальності за несплату паркувального збору. Співробітники парксервісу часто не видають чеки за оплату паркування або приймають суми, які не відповідають перебуванню машини на стоянці. Ті, хто залишає машину в центрі на весь робочий день, примудряються заплатити не 80 гривень, а в кілька разів менше. Наприклад, на одному з таких майданчиків у середньому платять 13 гривень за 8 годин!. Оксана Величко. експерт РПР для Києва. Як проводитимуть експеримент. Протягом трьох місяців на вищезгаданих вулицях будуть працювати паркувальники, яким підвищать заробітну плату до 7 тисяч гривень. Паркінги обладнають автоматами і організують моніторинг поведінки водіїв. Таким чином планують зібрати інформацію про реальні надходження до міського бюджету від паркування. Також експеримент дозволить уточнити реальну кількість паркувальних місць та дізнатися якість послуг зі слів автомобілістів. По завершенню експерименту планується запропонувати владі столиці змінити систему паркувального сервісі.

З 6 червня у центрі Києва стартує експеримент «Чесна парковка». Учасниками стануть автомобілі, що паркуються на площі Івана Франка, на вулиці Басейній, навпроти Національної опери та на вулиці Прорізній.

Для чого потрібен експеримент та як парковка може змінитися

У Києві більше мільйона приватних авто, а в центрі столиці зазвичай паркуються там, де побачив вільне місце. У паркувальників зараз немає способів змусити платити за стоянку, а у автомобілістів немає ніякої відповідальності за несплату паркувального збору. Співробітники парксервісу часто не видають чеки за оплату паркування або приймають суми, які не відповідають перебуванню машини на стоянці.

Ті, хто залишає машину в центрі на весь робочий день, примудряються заплатити не 80 гривень, а в кілька разів менше. Наприклад, на одному з таких майданчиків у середньому платять 13 гривень за 8 годин!

Оксана Величко, експерт «РПР для Києва»

Як проводитимуть експеримент

Протягом трьох місяців на вищезгаданих вулицях будуть працювати паркувальники, яким підвищать заробітну плату до 7 тисяч гривень. Паркінги обладнають автоматами і організують моніторинг поведінки водіїв.

Таким чином планують зібрати інформацію про реальні надходження до міського бюджету від паркування. Також експеримент дозволить уточнити реальну кількість паркувальних місць та дізнатися якість послуг зі слів автомобілістів. По завершенню експерименту планується запропонувати владі столиці змінити систему паркувального сервісі.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: