fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

$7 млн інвестують в стартап із України

$7 mln investujuť v startap iz Ukraїny
Стартап з українським корінням під назвою People.ai, заснований Олегом Рогінським, оголосив про залучення $7 млн у раунді А — хоча саму угоду було укладено значно раніше
Startap z ukraїnśkym korinnjam pid nazvoju People.ai, zasnovanyj Olegom Roginśkym, ogolosyv pro zalučennja $7 mln u raundi A — hoča samu ugodu bulo ukladeno značno raniše
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інвестиційну угоду було укладено ще у вересні 2016 року після півоту та акселерації. В числі інвесторів проекту — венчурний фонд Lightspeed Venture Partners, а також Index Ventures, Shasta Ventures,​ ​Y Combinator​ та SV Angel. На часі дізнатися більше про цей стартап. Що це за стартап і чому він привернув увагу інвесторів. People.ai — платформа на основі штучного інтелекту, котра допомагає керувати роботою відділу продажів у компаніях. Основне завдання — підвищити ефективність команд менеджерів із продажів, надавати рекомендації щодо закриття угод та надання тематичних рекомендацій. Проект засновано уродженцем Дніпра Олегом Рогінським, співзасновником та CTO стартапу став виходець із Херсону Георгій Козлов. Навесні 2016 року команда People.ai пройла відбір до програми тривалістю 3 місяці у популярному акселераторі Y Combinator. На той час Рогінський створював AI-сервіс, котрий допомагав добирати кандидатури менеджерів із продажів у компаніях. В акселераторі команда зробила півот та запропонувала рішення для продавців.
Реклама 👇 Замовити

Інвестиційну угоду було укладено ще у вересні 2016 року після півоту та акселерації. В числі інвесторів проекту — венчурний фонд Lightspeed Venture Partners, а також Index Ventures, Shasta Ventures,​ ​Y Combinator​ та SV Angel. На часі дізнатися більше про цей стартап.

Що це за стартап і чому він привернув увагу інвесторів

People.ai — платформа на основі штучного інтелекту, котра допомагає керувати роботою відділу продажів у компаніях. Основне завдання — підвищити ефективність команд менеджерів із продажів, надавати рекомендації щодо закриття угод та надання тематичних рекомендацій. Проект засновано уродженцем Дніпра Олегом Рогінським, співзасновником та CTO стартапу став виходець із Херсону Георгій Козлов.

Навесні 2016 року команда People.ai пройла відбір до програми тривалістю 3 місяці у популярному акселераторі Y Combinator. На той час Рогінський створював AI-сервіс, котрий допомагав добирати кандидатури менеджерів із продажів у компаніях. В акселераторі команда зробила півот та запропонувала рішення для продавців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: