Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап посів друге місце на міжнародному blockchain-хакатоні

Ukraїnśkyj startap posiv druge misce na mižnarodnomu blockchain-hakatoni

Минулого тижня у Нью-Йорку відбулася знакова подія для проектів, що працюють із технологією blockchain — конференція Consensus 2017. В її рамках було проведено хакатон, на якому команда з України зуміла посісти зі своїм стартапом друге місце
Mynulogo tyžnja u Nju-Jorku vidbulasja znakova podija dlja proektiv, ščo pracjujuť iz tehnologijeju blockchain — konferencija Consensus 2017. V її ramkah bulo provedeno hakaton, na jakomu komanda z Ukraїny zumila posisty zi svoїm startapom druge misce
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хакатон blockchain-розробників називається The Proof-of-Work Competition. перемогу та чек на $10 тис отримала децентралізована криптобіржа 0x, котра працюватиме із цифровими активами стандарту ERC20. Українці посіли друге місце із проектом QuickBlocks. В чому полягає суть українського стартапу, представленого на blockchain-хакатоні в Нью-Йорку. Запропонований стартап перевіряє стан балансу розумного контракту на криптобіржі в режимі реального часу, після передачі кожного блоку в blockchain-ланцюгах. В разі певних порушень чи збоїв всі зацікавлені сторони контракту одразу отримують сповіщення та зупинку контракту. Розробники кажуть, що випадки викрадення криптоактивів з контрактів траплялися раніше і мали затримку у реагуванні на кілька годин — а цей стартап дозволяє заблокувати підозрілу активність за 15 секунд. Команду для реалізації рішення зібрали прямо під час хакатону. Нагадаємо, нещодавно найпопулярніша криптовалюта Bitcoin вчергове побила власний рекорд вартості, перетнувши позначку у $2 тис за одиницю, тож перевірка надійності контрактів із криптовалютами на біржах стає все більш затребуваним інструментом.

Хакатон blockchain-розробників називається The Proof-of-Work Competition. перемогу та чек на $10 тис отримала децентралізована криптобіржа 0x, котра працюватиме із цифровими активами стандарту ERC20. Українці посіли друге місце із проектом QuickBlocks.

В чому полягає суть українського стартапу, представленого на blockchain-хакатоні в Нью-Йорку

Запропонований стартап перевіряє стан балансу розумного контракту на криптобіржі в режимі реального часу, після передачі кожного блоку в blockchain-ланцюгах. В разі певних порушень чи збоїв всі зацікавлені сторони контракту одразу отримують сповіщення та зупинку контракту. Розробники кажуть, що випадки викрадення криптоактивів з контрактів траплялися раніше і мали затримку у реагуванні на кілька годин — а цей стартап дозволяє заблокувати підозрілу активність за 15 секунд. Команду для реалізації рішення зібрали прямо під час хакатону.

Нагадаємо, нещодавно найпопулярніша криптовалюта Bitcoin вчергове побила власний рекорд вартості, перетнувши позначку у $2 тис за одиницю, тож перевірка надійності контрактів із криптовалютами на біржах стає все більш затребуваним інструментом.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: