fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап посів друге місце на міжнародному blockchain-хакатоні

Ukraїnśkyj startap posiv druge misce na mižnarodnomu blockchain-hakatoni
Минулого тижня у Нью-Йорку відбулася знакова подія для проектів, що працюють із технологією blockchain — конференція Consensus 2017. В її рамках було проведено хакатон, на якому команда з України зуміла посісти зі своїм стартапом друге місце
Mynulogo tyžnja u Nju-Jorku vidbulasja znakova podija dlja proektiv, ščo pracjujuť iz tehnologijeju blockchain — konferencija Consensus 2017. V її ramkah bulo provedeno hakaton, na jakomu komanda z Ukraїny zumila posisty zi svoїm startapom druge misce
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хакатон blockchain-розробників називається The Proof-of-Work Competition. Перемогу та чек на $10 тис отримала децентралізована криптобіржа, котра працюватиме із цифровими активами стандарту ERC20. Українці посіли друге місце із проектом QuickBlocks. На часі дізнатися більше про цей стартап. В чому полягає суть українського стартапу, представленого на blockchain-хакатоні в Нью-Йорку. Запропонований стартап перевіряє стан балансу розумного контракту на криптобіржі. Усе відбувається в режимі реального часу. Перевірка проводиться після передачі кожного блоку в blockchain-ланцюгах. В разі певних порушень чи збоїв всі зацікавлені сторони контракту одразу отримують сповіщення та зупинку контракту. Розробники кажуть, що випадки викрадення криптоактивів з контрактів траплялися раніше і мали затримку у реагуванні на кілька годин. Аби запобігти подібним речам, цей стартап дозволяє заблокувати підозрілу активність за 15 секунд. Команду для реалізації рішення зібрали прямо під час хакатону. Починання зацікавило журі хакатону. Нагадаємо, нещодавно найпопулярніша криптовалюта Bitcoin вчергове побила власний рекорд вартості, перетнувши позначку у $2 тис за одиницю, тож перевірка надійності контрактів із криптовалютами на біржах стає все більш затребуваним інструментом. Рекорди цифрова валюта б’є вже не перший раз — проте добратися до позначки у $2 тис біткоїнам вдалося ледь не вперше. Ще в січні 2017 року Bitcoin торгувався на рівні трохи більше $1 тис, а потім відбувся спад курсу. Минулі декілька місяців криптовалюта почала рости в ціні, ріст у порівнянні рік до року склав 300%— рік тому, 18-19 травня 2016-го курс складав $453. Ринкова капіталізація криптовалюти сягнула позначки $31 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Хакатон blockchain-розробників називається The Proof-of-Work Competition. Перемогу та чек на $10 тис отримала децентралізована криптобіржа, котра працюватиме із цифровими активами стандарту ERC20. Українці посіли друге місце із проектом QuickBlocks. На часі дізнатися більше про цей стартап.

В чому полягає суть українського стартапу, представленого на blockchain-хакатоні в Нью-Йорку

Запропонований стартап перевіряє стан балансу розумного контракту на криптобіржі. Усе відбувається в режимі реального часу. Перевірка проводиться після передачі кожного блоку в blockchain-ланцюгах. В разі певних порушень чи збоїв всі зацікавлені сторони контракту одразу отримують сповіщення та зупинку контракту. Розробники кажуть, що випадки викрадення криптоактивів з контрактів траплялися раніше і мали затримку у реагуванні на кілька годин. Аби запобігти подібним речам, цей стартап дозволяє заблокувати підозрілу активність за 15 секунд. Команду для реалізації рішення зібрали прямо під час хакатону. Починання зацікавило журі хакатону.

Нагадаємо, нещодавно найпопулярніша криптовалюта Bitcoin вчергове побилаУкраїнський стартап посів друге місце на міжнародному blockchain-хакатоні 1Bitcoin встановив черговий рекорд вартості власний рекорд вартості, перетнувши позначку у $2 тис за одиницю, тож перевірка надійності контрактів із криптовалютами на біржах стає все більш затребуваним інструментом. Рекорди цифрова валюта б’є вже не перший раз — проте добратися до позначки у $2 тис біткоїнам вдалося ледь не вперше. Ще в січні 2017 року BitcoinУкраїнський стартап посів друге місце на міжнародному blockchain-хакатоні 2Криптовалюта Bitcoin пробила історичний максимум торгувався на рівні трохи більше $1 тис, а потім відбувся спад курсу. Минулі декілька місяців криптовалюта почала рости в ціні, ріст у порівнянні «рік до року» склав 300%— рік тому, 18-19 травня 2016-го курс складав $453. Ринкова капіталізація криптовалюти сягнула позначки $31 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: