Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Дарницькому районі Києва стартував онлайн-сервіс «поліклініка без черг»

U Darnyćkomu rajoni Kyjeva startuvav onlajn-servis «poliklinika bez čerg»

Наразі реєстр працює в тестовому режимі в «Консультативно-діагностичному дитячому центрі». Записатися на прийом до лікаря можна на сайті New Medicine
Narazi rejestr pracjuje v testovomu režymi v «Konsuľtatyvno-diagnostyčnomu dytjačomu centri». Zapysatysja na pryjom do likarja možna na sajti New Medicine
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Дарницькому районі Києва з’явився другий онлайн-сервіс поліклініка без черг. Наразі реєстр працює в тестовому режимі в Консультативно-діагностичному дитячому центрі. Як працює електронна черга в медзаклад. Записатися на прийом до лікаря можна на сайті newmedicine.com.ua. Реєстрація у системі відбувається завдяки номеру телефону. Далі пацієнт заповнює амбулаторну картку на сайті, де вказує прізвище, ім’я, по-батькові та адресу проживання. Користувач в режимі онлайн отримує розклад прийому фахівців. Згодом на мобільний приходить SMS з датою, часом, номером кабінету і номером електронного талона, за яким відбувається прийом. Де в Україні запровадять аналогічний сервіс. Наразі система працює в кількох медустановах Києва, Дніпра і Черкаської області. Радник мера Дніпра Яніка Мірило повідомляла, що у квітні в місті запрацювала електронна черга в Дніпровський центр первинної медико-соціальної допомоги №5. До кінця 2017 року тут хочуть запустити електронну чергу у всіх центрах, а також е-картки для пацієнтів. Як показала практика, в інтернеті зручно записуватися не тільки молоді, а й людям похилого віку.

У Дарницькому районі Києва з’явився другий онлайн-сервіс «поліклініка без черг». Наразі реєстр працює в тестовому режимі в Консультативно-діагностичному дитячому центрі.

Як працює електронна черга в медзаклад

Записатися на прийом до лікаря можна на сайті newmedicine.com.ua. Реєстрація у системі відбувається завдяки номеру телефону. Далі пацієнт заповнює амбулаторну картку на сайті, де вказує прізвище, ім’я, по-батькові та адресу проживання. Користувач в режимі онлайн отримує розклад прийому фахівців. Згодом на мобільний приходить SMS з датою, часом, номером кабінету і номером електронного талона, за яким відбувається прийом.

Де в Україні запровадять аналогічний сервіс

Наразі система працює в кількох медустановах Києва, Дніпра і Черкаської області. Радник мера Дніпра Яніка Мірило повідомляла, що у квітні в місті запрацювала електронна черга в Дніпровський центр первинної медико-соціальної допомоги №5. До кінця 2017 року тут хочуть запустити електронну чергу у всіх центрах, а також е-картки для пацієнтів. Як показала практика, в інтернеті зручно записуватися не тільки молоді, а й людям похилого віку.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: