fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Дарницькому районі Києва стартував онлайн-сервіс «поліклініка без черг»

U Darnyćkomu rajoni Kyjeva startuvav onlajn-servis «poliklinika bez čerg»
Наразі реєстр працює в тестовому режимі в «Консультативно-діагностичному дитячому центрі». Записатися на прийом до лікаря можна на сайті New Medicine
Narazi rejestr pracjuje v testovomu režymi v «Konsuľtatyvno-diagnostyčnomu dytjačomu centri». Zapysatysja na pryjom do likarja možna na sajti New Medicine
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Онлайн-сервіси для медицини можливо використовувати не лише за кордоном. Українці незабаром теж зможуть записатися до лікаря без потреби вистояти чергу. Пілотний проект запускають в українській столиці. У Дарницькому районі Києва з’явився другий онлайн-сервіс поліклініка без черг. Наразі реєстр працює в тестовому режимі в Консультативно-діагностичному дитячому центрі. На часі дізнатися більше про те, як працюватиме електронна онлайн-система для пацієнтів. Як працює електронна черга в медзаклад. Записатися на прийом до лікаря можна на сайті newmedicine.com.ua. Реєстрація у системі відбувається завдяки номеру телефону. Далі пацієнт заповнює амбулаторну картку на сайті, де вказує прізвище, ім’я, по-батькові та адресу проживання. Користувач в режимі онлайн отримує розклад прийому фахівців. Згодом на мобільний приходить SMS з датою, часом, номером кабінету і номером електронного талона, за яким відбувається прийом. Де в Україні запровадять аналогічний сервіс. Наразі система працює в кількох медичних установах Києва, Дніпра і Черкаської області. Радниця мера Дніпра Яніка Мірило повідомляла, що у квітні в місті запрацювала електронна черга в Дніпровський центр первинної медико-соціальної допомоги №5. До кінця 2017 року тут хочуть запустити електронну чергу у всіх центрах, а також електронні картки обліку для усіх пацієнтів. Як показала практика, в інтернеті зручно записуватися не тільки молоді, а й людям похилого віку, кажуть представники організаторів новітнього проекту.
Реклама 👇 Замовити

Онлайн-сервіси для медицини можливо використовувати не лише за кордоном. Українці незабаром теж зможуть записатися до лікаря без потреби вистояти чергу. Пілотний проект запускають в українській столиці. У Дарницькому районі Києва з’явився другий онлайн-сервіс «поліклініка без черг». Наразі реєстр працює в тестовому режимі в Консультативно-діагностичному дитячому центрі. На часі дізнатися більше про те, як працюватиме електронна онлайн-система для пацієнтів.

Як працює електронна черга в медзаклад

Записатися на прийом до лікаря можна на сайті newmedicine.com.ua. Реєстрація у системі відбувається завдяки номеру телефону. Далі пацієнт заповнює амбулаторну картку на сайті, де вказує прізвище, ім’я, по-батькові та адресу проживання. Користувач в режимі онлайн отримує розклад прийому фахівців. Згодом на мобільний приходить SMS з датою, часом, номером кабінету і номером електронного талона, за яким відбувається прийом.

Де в Україні запровадять аналогічний сервіс

Наразі система працює в кількох медичних установах Києва, Дніпра і Черкаської області. Радниця мера Дніпра Яніка Мірило повідомляла, що у квітні в місті запрацювала електронна черга в Дніпровський центр первинної медико-соціальної допомоги №5. До кінця 2017 року тут хочуть запустити електронну чергу у всіх центрах, а також електронні картки обліку для усіх пацієнтів. Як показала практика, в інтернеті зручно записуватися не тільки молоді, а й людям похилого віку, кажуть представники організаторів новітнього проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: