Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дунайський флот України модернізують коштом китайців

Dunajśkyj flot Ukraїny modernizujuť koštom kytajciv

China National Technical Import & Export Corporation та «Українське Дунайське пароплавство» уклали меморандум про співпрацю. Документ передбачає будівництво 40 нових барж і модернізацію 21 буксира до 2031 року
China National Technical Import & Export Corporation ta «Ukraїnśke Dunajśke paroplavstvo» uklaly memorandum pro spivpracju. Dokument peredbačaje budivnyctvo 40 novyh barž i modernizaciju 21 buksyra do 2031 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Китайська компанія China National Technical Import & Export Corporation (CNTIC) підписала меморандум про співпрацю з Українським Дунайським пароплавством. Як і за скільки модернізуватимуть флот УДП. Зараз флот Українського Дунайського пароплавства нараховує 466 суден (буксирів і барж), більшість з яких застаріли або взагалі не використовуються. Як заявив голова правління УДП Дмитро Барінов, буде створено 40 нових барж і виконано модернізацію 21 буксира. Загальна вартість робіт оцінюється в $50 млн. Оновлення цієї частини українського річкового флоту має завершитися до 2031 року.

Китайська компанія China National Technical Import & Export Corporation (CNTIC) підписала меморандум про співпрацю з «Українським Дунайським пароплавством».

Як і за скільки модернізуватимуть флот УДП

Зараз флот «Українського Дунайського пароплавства» нараховує 466 суден (буксирів і барж), більшість з яких застаріли або взагалі не використовуються. Як заявив голова правління УДП Дмитро Барінов, буде створено 40 нових барж і виконано модернізацію 21 буксира.

Загальна вартість робіт оцінюється в $50 млн. Оновлення цієї частини українського річкового флоту має завершитися до 2031 року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: