fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці ініціювали проект подорожей для людей з інвалідністю

Ukraїnci inicijuvaly proekt podorožej dlja ljudej z invalidnistju
Спеціальний візок La Joëlette розроблений у Франції. Він допоможе відправитись у тривалі походи та підкорювати вершини людям з інвалідністю. Перший похід відбудеться 30-31 травня на гору Говерла
Speciaľnyj vizok La Joëlette rozroblenyj u Franciї. Vin dopomože vidpravytyś u tryvali pohody ta pidkorjuvaty veršyny ljudjam z invalidnistju. Peršyj pohid vidbudeťsja 30-31 travnja na goru Goverla
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  On 3 wheels розпочинає унікальний проект подорожей із людьми з інвалідністю. 30-31 травня, разом з хлопцем з ДЦП Іваном Маслюком вони підкорюватимуть найвищу точку України — гору Говерлу. Про проект On 3 wheels. Ініціатива була започаткована завдяки мрії Івана Маслюка, котрий незважаючи на ДЦП хотів побачити океан. У 2016 році за допомогою друзів він на спеціальному триколісному велосипеді подолав майже 5000 км, щоб торкнутися океану у Португалії. Тепер хлопці розпочали підготовку до нового, унікального для України проекту La Joëlette — підкорення вершин людьми з інвалідністю. Навколо нас — тисячі людей з особливими потребами, замкнутих у чотирьох стінах. Вони теж хочуть подорожувати, вести активний спосіб життя – і ми їм допоможемо . Олег Савчук. один із засновників руху. Особливості ініціативи La Joelette. La Joelette — це спеціальні візки для людей з інвалідністю, розроблені у Франції. Його придбали за кошти мецената, який дізнався про ініціативу. Наразі відомо, що планується кілька походів на місяць тривалістю 1-3 дні у живописні місця України з людьми з обмеженими можливостями.Перший похід відбудеться 30-31 травня на гору Говерла на чолі з Іваном Маслюком.  За наступними походами можна слідкувати і долучатися на їхній сторінці у Facebook.   Ми не будемо обмежуватимемось одним візком і однією організацією. Ми надаватимемо візок La Joëlette іншим організаціям для походів, щоб він служив для людей з інвалідністю.. Сашко Луцик. . За декілька днів запуститься проект на спільнокошті, де кожен охочий зможе долучитися до здійснення мрій людей з інвалідністю.  
30.05.2017,12:21
0
On 3 wheels
Реклама 👇 Замовити

On 3 wheels розпочинає унікальний проект подорожей із людьми з інвалідністю. 30-31 травня, разом з хлопцем з ДЦП Іваном Маслюком вони підкорюватимуть найвищу точку України — гору Говерлу.

Про проект On 3 wheels

Ініціатива була започаткована завдяки мрії Івана Маслюка, котрий незважаючи на ДЦП хотів побачити океан. У 2016 році за допомогою друзів він на спеціальному триколісному велосипеді подолав майже 5000 км, щоб торкнутися океану у Португалії. Тепер хлопці розпочали підготовку до нового, унікального для України проекту La Joëlette — підкорення вершин людьми з інвалідністю.

Навколо нас — тисячі людей з особливими потребами, замкнутих у чотирьох стінах. Вони теж хочуть подорожувати, вести активний спосіб життя – і ми їм допоможемо

Олег Савчук, один із засновників руху

Особливості ініціативи La Joelette

La Joelette — це спеціальні візки для людей з інвалідністю, розроблені у Франції. Його придбали за кошти мецената, який дізнався про ініціативу. Наразі відомо, що планується кілька походів на місяць тривалістю 1-3 дні у живописні місця України з людьми з обмеженими можливостями.Перший похід відбудеться 30-31 травня на гору Говерла на чолі з Іваном Маслюком.  За наступними походами можна слідкувати і долучатися на їхній сторінці у Facebook.

Українці ініціювали проект подорожей для людей з інвалідністю 1

 

Ми не будемо обмежуватимемось одним візком і однією організацією. Ми надаватимемо візок La Joëlette іншим організаціям для походів, щоб він служив для людей з інвалідністю.

Сашко Луцик

За декілька днів запуститься проект на спільнокошті, де кожен охочий зможе долучитися до здійснення мрій людей з інвалідністю.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: