fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська делегація прибула до Талліна на форум із e-врядування

Ukraїnśka delegacija prybula do Tallina na forum iz e-vrjaduvannja
Tallinn e-Governance Conference 2017 цьогоріч відвідала й українська делегація. Це — найбільший форум із електронного урядування, що проходить на міжнародному рівні
Tallinn e-Governance Conference 2017 ćogorič vidvidala j ukraїnśka delegacija. Ce — najbiľšyj forum iz elektronnogo urjaduvannja, ščo prohodyť na mižnarodnomu rivni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами заступника голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексія Вискуба, тут зібралися представники 117 країн планети. Українська делегація має низку планів щодо цієї події, для чого і прибула на форум. Цього разу в нас дуже конкретні плани: приєднання до нового проекту ЄС Once Only, переговори вже завтра об 11:00, проект вирішує питання інтероперабельності в масштабах ЄС.. . . Які плани в української делегації. Також делегація планує завершити угоду щодо початку інтеграції найкращої системи інтероперабельності в Україні. Зараз угода на останньому етапі, узгодження останнього барєру завтра о 16:00; та спілкуватися із міжнародними партнерами в сфері електронниї технологій для урядування та державних сервісів для громадян. Нагадаємо, раніше ми вже розповідали вам про міста, що є найбільш дружніми для стартапів з огляду на електронні послуги, податкові пільги та можливості для підприємців. Зокрема, Амстердам має процвітаючу екосистему для бізнесу, стабільний бізнес-клімат та посідає міцні конкурентні позиції як місце для іноземних компаній і стартапів. Місто пов’язане з рештою країн Європи та світу не тільки великою транспортною мережею і найбільшим в світі інтернет-центром, а й підходами до ведення бізнесу та ініціативам на кшталт StartupAmsterdam, StartupDelta. У цьому місті проходить один із провідних фестивалів ЄС у світі технологій. Крім того, тут є різні стимули для іноземних працівників і підприємців. Висококваліфіковані мігранти користуються великою податковою пільгою — до 30%.
Реклама 👇 Замовити

За словами заступника голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексія Вискуба, тут зібралися представники 117 країн планети. Українська делегація має низку планів щодо цієї події, для чого і прибула на форум.

Цього разу в нас дуже конкретні плани: приєднання до нового проекту ЄС Once Only, переговори вже завтра об 11:00, проект вирішує питання інтероперабельності в масштабах ЄС.

Які плани в української делегації

Також делегація планує завершити угоду щодо початку інтеграції найкращої системи інтероперабельності в Україні. Зараз угода на останньому етапі, узгодження останнього бар’єру завтра о 16:00; та спілкуватися із міжнародними партнерами в сфері електронниї технологій для урядування та державних сервісів для громадян.

Нагадаємо, раніше ми вже розповідали вам про містаУкраїнська делегація прибула до Талліна на форум із e-врядування 113 дружніх міст для стартапів, що є найбільш дружніми для стартапів з огляду на електронні послуги, податкові пільги та можливості для підприємців. Зокрема, Амстердам має процвітаючу екосистему для бізнесу, стабільний бізнес-клімат та посідає міцні конкурентні позиції як місце для іноземних компаній і стартапів. Місто пов’язане з рештою країн Європи та світу не тільки великою транспортною мережею і найбільшим в світі інтернет-центром, а й підходами до ведення бізнесу та ініціативам на кшталт StartupAmsterdam, StartupDelta. У цьому місті проходить один із провідних фестивалів ЄС у світі технологій. Крім того, тут є різні стимули для іноземних працівників і підприємців. Висококваліфіковані мігранти користуються великою податковою пільгою — до 30%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: