Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З 11 червня українським дітям для в’їзду у ЄС потрібна «біометрика»

Z 11 červnja ukraїnśkym ditjam dlja v'їzdu u JeS potribna «biometryka»

До 12 років діти не здають відбитки пальців. Підпис при оформленні паспорта ставиться з 14 років
Do 12 rokiv dity ne zdajuť vidbytky paľciv. Pidpys pry oformlenni pasporta stavyťsja z 14 rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Державній прикордонній службі України повідомили, що дітям до 12 років для безвізового в’їзду за кордон необхідно мати біометричний паспорт. Вони не здаватимуть відбитки пальців, тим не менш такий документ зберігає свій статус. Умови перетину кордону з ЄС для неповнолітніх. Прикордонники зазначають, що до 12 років діти не здають відбитки пальців, а після досягнення цього віку процедура є обов’язковою. Підпис дитини при оформленні паспорта ставиться з 14 років. Паспорт для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження і до 16 років строком на 4 роки. Після досягнення 16-річного віку видаються паспорти з терміном дії 10 років. Нагадаємо, що 11 травня Рада міністрів Євросоюзу  ухвалила остаточне рішення про надання Україні безвізового режиму. 17 травня відбулося офіційне підписання документу. Ми писали про те, що ця подія позитивно вплине на позицію внутрішнього українського документа у рейтинзі Global Passport Power Rank. За даними МЗС, безвізовий режим повноцінно запрацює після півночі 12 червня.

У Державній прикордонній службі України повідомили, що дітям до 12 років для безвізового в’їзду за кордон необхідно мати біометричний паспорт. Вони не здаватимуть відбитки пальців, тим не менш такий документ зберігає свій статус.

Умови перетину кордону з ЄС для неповнолітніх

Прикордонники зазначають, що до 12 років діти не здають відбитки пальців, а після досягнення цього віку процедура є обов’язковою. Підпис дитини при оформленні паспорта ставиться з 14 років. Паспорт для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження і до 16 років строком на 4 роки. Після досягнення 16-річного віку видаються паспорти з терміном дії 10 років.

Нагадаємо, що 11 травня Рада міністрів Євросоюзу  ухвалила остаточне рішення про надання Україні безвізового режиму. 17 травня відбулося офіційне підписання документу. Ми писали про те, що ця подія позитивно вплине на позицію внутрішнього українського документа у рейтинзі Global Passport Power Rank. За даними МЗС, безвізовий режим повноцінно запрацює після півночі 12 червня.

Джерело: УНІАН

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: