Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні пройде міжнародний оперний фестиваль на 12 тис глядачів

V Ukraїni projde mižnarodnyj opernyj festyvaľ na 12 tys gljadačiv

Фестиваль відбудеться 4-5 червня у Палаці Потоцьких.  У перший день OPERAFEST у Тульчині очікується до 7 тисяч гостей, у другий — до 12 тисяч. Під час фестивалю прозвучать кращі оперні арії Джузеппе Верді, Ріхарда Вагнера та інших відомих композиторів
Festyvaľ vidbudeťsja 4-5 červnja u Palaci Potoćkyh.  U peršyj deń OPERAFEST u Tuľčyni očikujeťsja do 7 tysjač gostej, u drugyj — do 12 tysjač. Pid čas festyvalju prozvučať krašči operni ariї Džuzeppe Verdi, Riharda Vagnera ta inšyh vidomyh kompozytoriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  4-5 червня у Палаці Потоцьких у Тульчині на Вінниччині пройде перший Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом «OPERAFEST TULCHYN». У перший день OPERAFEST у Тульчині очікується до 7 тисяч гостей, у другий — до 12 тисяч. Програма оперного фестивалю З 27 травня митці «Лабораторії актуальної творчості» готують мурал-арт, який візуально створить на одній зі стін будівлі масштабну оперну сцену. Також до Тульчина навідаються львівські художники, щоб провести майстер-класи з фейс-арту та по розмалюванню і декоруванню оперних масок. Організатори анонсували селфі-зону, де кожен учасник зможе сфотографуватися з оперною зіркою: Лучано Паваротті, Пласідо Домінго, Марією Каллас, Соломією Кушельницькою. Вхід на фестиваль вільний.  

4-5 червня у Палаці Потоцьких у Тульчині на Вінниччині пройде перший Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом «OPERAFEST TULCHYN». У перший день OPERAFEST у Тульчині очікується до 7 тисяч гостей, у другий — до 12 тисяч.

Програма оперного фестивалю

З 27 травня митці «Лабораторії актуальної творчості» готують мурал-арт, який візуально створить на одній зі стін будівлі масштабну оперну сцену. Також до Тульчина навідаються львівські художники, щоб провести майстер-класи з фейс-арту та по розмалюванню і декоруванню оперних масок. Організатори анонсували селфі-зону, де кожен учасник зможе сфотографуватися з оперною зіркою: Лучано Паваротті, Пласідо Домінго, Марією Каллас, Соломією Кушельницькою.

Вхід на фестиваль вільний.

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: