Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Life World Experience заплатить €2,5 тис за пригоди

Life World Experience zaplatyť €2,5 tys za prygody

Протягом року група має об'їздити 40 країн Європи, Азії, Африки. Учасники мають писати замітки про подорожі, а також робити і викладати фото та відео на сайті Life World Experience    
Protjagom roku grupa maje ob'їzdyty 40 kraїn Jevropy, Aziї, Afryky. Učasnyky majuť pysaty zamitky pro podoroži, a takož robyty i vykladaty foto ta video na sajti Life World Experience    
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Творці проекту Life World Experience шукають 12 людей, які повинні будуть подорожувати по всьому світу за зарплату в €2,5 тис на місяць для кожного. Умови участі у проекті. Представники Life World Experience збирають команду з шести чоловіків і шести жінок віком 20-35 років. Протягом року група має об’їздити 40 країн Європи, Азії, Африки, зокрема, туристи побувають у Португалії, Іспанії, Австрії, Великобританії, Китаї, Індії, Австралії і на Мадагаскарі. Співробітники Life World Experience повинні будуть їздити по світу гуртом. Учасники мають писати замітки про подорожі, а також робити і викладати фото та відео на сайті Life World Experience. Подорожуючі зобов’язані брати участь у благодійних проектах, наприклад допомагати бездомним. World Life Experience обіцяє покривати всі витрати — переліт, проживання, страхування, розваги. Окремо буде відведено час на відпочинок: чотири перерви на рік по два тижні. Заявки приймаються до 30 червня. Старт подорожей планується на початок вересня.

Творці проекту Life World Experience шукають 12 людей, які повинні будуть подорожувати по всьому світу за зарплату в €2,5 тис на місяць для кожного.

Умови участі у проекті

Представники Life World Experience збирають команду з шести чоловіків і шести жінок віком 20-35 років. Протягом року група має об’їздити 40 країн Європи, Азії, Африки, зокрема, туристи побувають у Португалії, Іспанії, Австрії, Великобританії, Китаї, Індії, Австралії і на Мадагаскарі.

Співробітники Life World Experience повинні будуть їздити по світу гуртом. Учасники мають писати замітки про подорожі, а також робити і викладати фото та відео на сайті Life World Experience. Подорожуючі зобов’язані брати участь у благодійних проектах, наприклад допомагати бездомним. World Life Experience обіцяє покривати всі витрати — переліт, проживання, страхування, розваги. Окремо буде відведено час на відпочинок: чотири перерви на рік по два тижні.

Заявки приймаються до 30 червня. Старт подорожей планується на початок вересня.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

7 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Я ТЕЖ заповнила буду чекати на позитивний відгук.КЛАСНО БИ БУЛО.

2

подала заявку надіюся .що пройду конкурс

3
Лень Анатолій

Побував уже у декількох країнах європи, та у Росії, обожню відкривати нові місця та нові країни, мрію побачити світ)

4

Костенко Валентин Ігорович
27 років
Люблю подорожувати по Україні, та фотографувати виняткові місця, люблю приймати участь в різних благодійних акціях.

5
Олександр

Валентин вже подає заявку, прямо тут на інформаційному порталі. Давайте побажаємо удачі Костенку Валентину Ігоровичу !

6

А когда именно выезд и что нужно брать с собой?

7
Олександр Мельник

Всі деталі шукайте тут: https://www.facebook.com/worldlifeexperience.oficial/

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: