Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Умані відбудеться Міжнародний фестиваль повітряних куль

V Umani vidbudeťsja Mižnarodnyj festyvaľ povitrjanyh kuľ

Захід проходитиме 1-5 червня в парку Софіївка.  Учасники фестивалю зможуть здійснити політ на повітряній кулі, а також побачити повітроплавні екіпажі
Zahid prohodytyme 1-5 červnja v parku Sofiїvka.  Učasnyky festyvalju zmožuť zdijsnyty polit na povitrjanij kuli, a takož pobačyty povitroplavni ekipaži
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  1-5 червня в Умані відбудеться Міжнародний фестиваль повітряних куль Монгольф’єрія. Квітуча країна. Організатор фестивалю — Aeronautic Company Montgolfier та Школа пілотів Київського повітроплавного товариства. В програмі фестивалю. Організатори заходу обіцяють, що на фестивалі можна буде побачити найкращі повітроплавні екіпажі з України та Європи. Ви зможете зробити вражаючі фото на фоні повітряних куль, висотою 5-поверховий будинок. Ввечері повітряні кулі засяють яскравою підсвіткою. Політ на кулі . Учасники фестивалю зможуть здійснити незабутній політ на повітряній кулі, вартість якого складає 3000 грн/особа. Кожен учасник отримає персональний сертифікат про свій внесок у розвиток повітроплавання України. Польоти відбуватимуться вранці і ввечері при швидкості вітру до 4 м/с та відсутності опадів. В корзині можуть знаходитися 2-4 учасники та пілот. Для здійснення польоту на повітряній кулі, необхідно залишити заявку на сайті.
Катерина Буяльська
29.05.2017,13:17
0
«Монгольф'єрія»

1-5 червня в Умані відбудеться Міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Квітуча країна». Організатор фестивалю — Aeronautic Company «Montgolfier» та Школа пілотів Київського повітроплавного товариства.

В програмі фестивалю

Організатори заходу обіцяють, що на фестивалі можна буде побачити найкращі повітроплавні екіпажі з України та Європи. Ви зможете зробити вражаючі фото на фоні повітряних куль, висотою 5-поверховий будинок. Ввечері повітряні кулі засяють яскравою підсвіткою.

Політ на кулі 

Учасники фестивалю зможуть здійснити незабутній політ на повітряній кулі, вартість якого складає 3000 грн/особа. Кожен учасник отримає персональний сертифікат про свій внесок у розвиток повітроплавання України. Польоти відбуватимуться вранці і ввечері при швидкості вітру до 4 м/с та відсутності опадів. В корзині можуть знаходитися 2-4 учасники та пілот.

Для здійснення польоту на повітряній кулі, необхідно залишити заявку на сайті.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: