fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Renault готується до продажів електромобілів в Україні

Renault gotujeťsja do prodaživ elektromobiliv v Ukraїni
Виробник автомобілів Renault готується до старту продажів своїх електромобілів в Україні. Серед першочергових кроків — підготовка персоналу та підвищенн кваліфікації співробітників автосалонів та сервісних центрів
Vyrobnyk avtomobiliv Renault gotujeťsja do startu prodaživ svoїh elektromobiliv v Ukraїni. Sered peršočergovyh krokiv — pidgotovka personalu ta pidvyščenn kvalifikaciї spivrobitnykiv avtosaloniv ta servisnyh centriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ринок продажу електричних автівок в Україні поступово збільшується. Тому великі автомобільні виробники починають придивлятися до того, як можна реалізувати продажі подібних автомобілів на теренах місцевого ринку. Зараз Renault запустила програму підвищення кваліфікації дилерів, які хочуть розпочати продажі електромобілів в Україні. На часі дізнатися більше про це. Як це відбувається. Персонал проходить спеціальні технічні тренінги у Франції, мета яких — отримання персоналом знань про методи ремонту та діагностики електромобілів. Крім знайомства із автівками, в курс входить також інструктажі щодо експлуатації електричних авто, ремонту, а також дій у аварійних умовах та в надзвичайних ситуаціях. Після завершення навчання у Renault Academy фахівці складають іспит та отримують спеціальний допуск до роботи із електромобілями. Скільки автодилерів вже пройшли підготовку щодо продажів електромобілів. Курс підготовки вже пройдено представниками таких українських офіційних дилерів Renault: ТОВ КИЙ АВТО ХОЛДИНГ (Київ); ТОВ Ю.Р.К. (Львів); ТОВ АВТО ГРУП + (Одеса). Навчання відбувалося щодо обслуговування, діагностики та ремонту електромобілів ZOE, Kangoo Z.E. Кваліфікація фахівців підтверджується сертифікацією французької фірми ECODIM — він підлягає оновленню щотрироки. Чи передбачено зміни в інфраструктурі в зв’язку зі стартом продажів. Renault також оновить інфраструктуру дилерів в Україні — встановлюється щонайменше 2 електрозаряджальних станції в кожному центрі із сертифікацією ZE Ready. Це — найвищий сертифікат безпеки для підзаряджання електроавтівок від Renault, твердять представники компанії.
Реклама 👇 Замовити

Ринок продажу електричних автівок в Україні поступово збільшується. Тому великі автомобільні виробники починають придивлятися до того, як можна реалізувати продажі подібних автомобілів на теренах місцевого ринку. Зараз Renault запустила програму підвищення кваліфікації дилерів, які хочуть розпочати продажі електромобілів в Україні. На часі дізнатися більше про це.

Як це відбувається

Персонал проходить спеціальні технічні тренінги у Франції, мета яких — отримання персоналом знань про методи ремонту та діагностики електромобілів. Крім знайомства із автівками, в курс входить також інструктажі щодо експлуатації електричних авто, ремонту, а також дій у аварійних умовах та в надзвичайних ситуаціях. Після завершення навчання у Renault Academy фахівці складають іспит та отримують спеціальний допуск до роботи із електромобілями.

Скільки автодилерів вже пройшли підготовку щодо продажів електромобілів

Курс підготовки вже пройдено представниками таких українських офіційних дилерів Renault:

  • ТОВ «КИЙ АВТО ХОЛДИНГ» (Київ);
  • ТОВ «Ю.Р.К.» (Львів);
  • ТОВ «АВТО ГРУП +» (Одеса).

Навчання відбувалося щодо обслуговування, діагностики та ремонту електромобілів ZOE, Kangoo Z.E. Кваліфікація фахівців підтверджується сертифікацією французької фірми ECODIM — він підлягає оновленню щотрироки.

Чи передбачено зміни в інфраструктурі в зв’язку зі стартом продажів

Renault також оновить інфраструктуру дилерів в Україні — встановлюється щонайменше 2 електрозаряджальних станції в кожному центрі із сертифікацією ZE Ready. Це — найвищий сертифікат безпеки для підзаряджання електроавтівок від Renault, твердять представники компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: