fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одеська область за рік отримає 86 «сонячних» МВт

Odeśka oblasť za rik otrymaje 86 «sonjačnyh» MVt
В Одеській області до 1 червня 2018 року планується побудувати три сонячні електростанції загальною потужністю 86 МВт. В Одесі відбулася церемонія підписання відповідного меморандуму про співпрацю між компанією Kness Group і Одеською ОДА
V Odeśkij oblasti do 1 červnja 2018 roku planujeťsja pobuduvaty try sonjačni elektrostanciї zagaľnoju potužnistju 86 MVt. V Odesi vidbulasja ceremonija pidpysannja vidpovidnogo memorandumu pro spivpracju miž kompanijeju Kness Group i Odeśkoju ODA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Документ скріпили підписами директор компанії Kness Group Сергій Шакалов і голова обласної адміністрації Максим Степанов. Будівництво розпочнеться цьогоріч. На часі дізнатися, як область планує споруджувати нові енергетичні об’єкти. Де область матиме сонячні електростанції. Об’єкти зведуть в Окнянському і Арцизькому районах області. Проект передбачає запуск установки нових потужностей з виробництва електроенергії за допомогою сонячних електростанцій загальною потужністю 86 МВт на додачу до вже існуючих потужностей регіону. Коли очікувати здачу обєкта. Завершити будівництво усіх трьох обєктів планується до 1 червня 2018 року. Введення в експлуатацію потужностей відбуватиметься поетапно. На даний час вирішуються питання щодо відведення земельних ділянок. За словами Шакалова, до будівництва будуть залучені до 500 осіб місцевих фахівців. Що відомо про компанію, яка спорудить сонячні електростанції на Одещині. Еенергетичний холдинг Kness Group називають серед лідерів у галузі будівництва обєктів альтернативної енергетики України. Відзначається, що потенційний розмір інвестицій, як українських, так і іноземних, який планується залучити в регіон під час реалізації проектів цієї компанії, становить понад $80 млн.
Реклама 👇 Замовити

Документ скріпили підписами директор компанії Kness Group Сергій Шакалов і голова обласної адміністрації Максим Степанов. Будівництво розпочнеться цьогоріч. На часі дізнатися, як область планує споруджувати нові енергетичні об’єкти.

Де область матиме сонячні електростанції

Об’єкти зведуть в Окнянському і Арцизькому районах області. Проект передбачає запуск установки нових потужностей з виробництва електроенергії за допомогою сонячних електростанцій загальною потужністю 86 МВт на додачу до вже існуючих потужностей регіону.

Коли очікувати здачу об’єкта

Завершити будівництво усіх трьох об’єктів планується до 1 червня 2018 року. Введення в експлуатацію потужностей відбуватиметься поетапно. На даний час вирішуються питання щодо відведення земельних ділянок. За словами Шакалова, до будівництва будуть залучені до 500 осіб місцевих фахівців.

Що відомо про компанію, яка спорудить сонячні електростанції на Одещині

Еенергетичний холдинг Kness Group називають серед лідерів у галузі будівництва об’єктів альтернативної енергетики України. Відзначається, що потенційний розмір інвестицій, як українських, так і іноземних, який планується залучити в регіон під час реалізації проектів цієї компанії, становить понад $80 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: