fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українців запрошують податися на MBA-стипендію у Гарвард

Ukraїnciv zaprošujuť podatysja na MBA-stypendiju u Garvard
Фонд Boustany Foundation пропонує стипендію для навчання на програмі MBA Гарвардського університету в сумі $90 тис — студентів набирають раз на 2 роки, тривалість навчання складає 2 роки
Fond Boustany Foundation proponuje stypendiju dlja navčannja na programi MBA Garvardśkogo universytetu v sumi $90 tys — studentiv nabyrajuť raz na 2 roky, tryvalisť navčannja skladaje 2 roky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Освітні можливості відкриті для українських студентів будь-яких вишів, котрі хочуть здобути освіту міжнародного зразка за напрямком адміністрування бізнесу. На часі дізнатися про можливості отримання MBA за кордоном у одному із найпрестижніших вишів планети. Хто може претендувати на стипендію за цією програмою. Стипендію можуть отримати кандидати, які: є перспективними студентами з відмінною академічною успішністю; мають підтвердження про зарахування на програму; Що потрібно для подання заявки. Для отримання стипендії аплікантам потрібно відправити перелік документів за адресою [email protected]: копію CV з фотографією; результати тесту GMAT; лист, який підтверджує зарахування на програму MBA у Гарвардський університет. Додаткові умови. Успішні кандидати будуть запрошені на співбесіду. Стипендіати повинні будуть пройти неоплачуване стажування протягом 2-х місяців у організації Boustany Foundation. Організатори оплатять транспортні витрати і проживання.
Реклама 👇 Замовити

Освітні можливості відкриті для українських студентів будь-яких вишів, котрі хочуть здобути освіту міжнародного зразка за напрямком адміністрування бізнесу. На часі дізнатися про можливості отримання MBA за кордоном у одному із найпрестижніших вишів планети.

Хто може претендувати на стипендію за цією програмою

Стипендію можуть отримати кандидати, які:

  • є перспективними студентами з відмінною академічною успішністю;
  • мають підтвердження про зарахування на програму;

Що потрібно для подання заявки

Для отримання стипендії аплікантам потрібно відправити перелік документів за адресою [email protected]:

  • копію CV з фотографією;
  • результати тесту GMAT;
  • лист, який підтверджує зарахування на програму MBA у Гарвардський університет.

Додаткові умови

Успішні кандидати будуть запрошені на співбесіду. Стипендіати повинні будуть пройти неоплачуване стажування протягом 2-х місяців у організації Boustany Foundation. Організатори оплатять транспортні витрати і проживання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: