Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одразу 2 міжнародних паливних трейдери вийшли на український ринок

Odrazu 2 mižnarodnyh palyvnyh trejdery vyjšly na ukraїnśkyj rynok

Швейцарська паливна трейдер-компанія відкрила дочірню компанію в Україні — раніше аналогічний крок здійснив один із найбільших у світі газових трейдерів
Švejcarśka palyvna trejder-kompanija vidkryla dočirnju kompaniju v Ukraїni — raniše analogičnyj krok zdijsnyv odyn iz najbiľšyh u sviti gazovyh trejderiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародний трейдер DufEnergy зі Швейцарії заснував в Україні свою дочірню компанію для торгівлі природним газом та іншими енергоресурсами. Фірма називається DufEnergy Ukraine — і як свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, вона базується у Києві і почала діяльність з кінця квітня 2017 року. Хто засновники нової компанії. Заснували DufEnergy Ukraine 2 компанії — DufEnergy Trading SA (Швейцарія) та DufEnergy SA (Люксембург). Директоркою представництва стала Зоя Головіна. Чим займатиметься трейдер в Україні. Основним ліцензованим видом діяльності DufEnergy Ukraine є торгівля природним газом. Також є дозвіл на виробництво та продаж електроенергії, а також торгівлю металами, рудами та промисловими хімічними речовинами. У листопаді 2016 рокуDufEnergy Trading SA вже уклала договори про транспортування та зберігання газу із Укртрансгазом. Виручка материнської компанії у 2014 році склала 3,578 млрд євро. Хто ще вийшов на ринок палива в Україні. 16 травня 2017 року стало відомо, що один із найбільших світових трейдерів паливного ринку — компанія Trafigura, — відкрила свій офіс в Україні для операцій із продажу-купівлі газу.

Міжнародний трейдер DufEnergy зі Швейцарії заснував в Україні свою дочірню компанію для торгівлі природним газом та іншими енергоресурсами. Фірма називається DufEnergy Ukraine — і як свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, вона базується у Києві і почала діяльність з кінця квітня 2017 року.

Хто засновники нової компанії

Заснували DufEnergy Ukraine 2 компанії — DufEnergy Trading SA (Швейцарія) та DufEnergy SA (Люксембург). Директоркою представництва стала Зоя Головіна.

Чим займатиметься трейдер в Україні

Основним ліцензованим видом діяльності DufEnergy Ukraine є торгівля природним газом. Також є дозвіл на виробництво та продаж електроенергії, а також торгівлю металами, рудами та промисловими хімічними речовинами. У листопаді 2016 рокуDufEnergy Trading SA вже уклала договори про транспортування та зберігання газу із «Укртрансгазом». Виручка материнської компанії у 2014 році склала 3,578 млрд євро.

Хто ще вийшов на ринок палива в Україні

16 травня 2017 року стало відомо, що один із найбільших світових трейдерів паливного ринку — компанія Trafigura, — відкрила свій офіс в Україні для операцій із продажу-купівлі газу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: