Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Залізному Порту відкриють галерею сучасного мистецтва на пляжі

U Zaliznomu Portu vidkryjuť galereju sučasnogo mystectva na pljaži

Проект The Box триватиме протягом усього літа 2017 року. Для створення експозиції організатори проводять конкурс для митців із призовим фондом 20 тис грн
Proekt The Box tryvatyme protjagom uśogo lita 2017 roku. Dlja stvorennja ekspozyciї organizatory provodjať konkurs dlja mytciv iz pryzovym fondom 20 tys grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  16 червня у Залізному Порту Херсонської області стартує проект The Box — пляж емоцій площею 4,5 тис м², розташований на узбережжі Чорного моря. Чим унікальний проект The Box. Проект The Box триватиме протягом усього літа. Він покликаний поєднати музичні та освітні, спортивні й розважальні заходи. Також тут планується створення першої в Україні галереї сучасного мистецтва на пляжі. Умови конкурсу для митців. Для створення експозиції пляжної галереї організатори проводять конкурс для художників, дизайнерів і скульпторів. До участі приймаються живопис, інсталяції та фотографії, а також об’єкти для інтер’єру та екстер’єру. Роботи повинні бути політично й ідеологічно нейтральними, а матеріали, які будуть використані для їх виготовлення, — безпечними для навколишнього середовища. Також витвори повинні бути по можливості стійкими до погодних умов. Троє переможців розділять між собою призовий фонд у 20 тис грн.

16 червня у Залізному Порту Херсонської області стартує проект The Box — «пляж емоцій» площею 4,5 тис м², розташований на узбережжі Чорного моря.

Чим унікальний проект The Box

Проект The Box триватиме протягом усього літа. Він покликаний поєднати музичні та освітні, спортивні й розважальні заходи. Також тут планується створення першої в Україні галереї сучасного мистецтва на пляжі.

Умови конкурсу для митців

Для створення експозиції пляжної галереї організатори проводять конкурс для художників, дизайнерів і скульпторів. До участі приймаються живопис, інсталяції та фотографії, а також об’єкти для інтер’єру та екстер’єру. Роботи повинні бути політично й ідеологічно нейтральними, а матеріали, які будуть використані для їх виготовлення, — безпечними для навколишнього середовища. Також витвори повинні бути по можливості стійкими до погодних умов.

Троє переможців розділять між собою призовий фонд у 20 тис грн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: