fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укренерго» проведе низку лекцій про енергетику, наступна — у Львові

«Ukrenergo» provede nyzku lekcij pro energetyku, nastupna — u Lvovi
У Львівській Ратуші (пл. Ринок, 1) в ніч з 10 по 11 червня пройде «Ніч енергетики». В рамках заходу 9 годин можна буде слухати лекції нон-стоп із енергоспоживання та енергоощадливості. Захід відбуватиметься безкоштовно
U Lvivśkij Ratuši (pl. Rynok, 1) v nič z 10 po 11 červnja projde «Nič energetyky». V ramkah zahodu 9 godyn možna bude sluhaty lekciї non-stop iz energospožyvannja ta energooščadlyvosti. Zahid vidbuvatymeťsja bezkoštovno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Протягом усієї ночі, з 21.00 по 6.00 години, українські експерти з енергетики та найуспішніші представники бізнесу проведуть non-stop з лекцій щодо новинок у електроенергетиці, а також порад із використання та примноження знань щодо енергоощадливості та роботи в енергетичній галузі. На часі дізнатися більше про те, кого і навіщо кличуть на лекції від Укренерго. Що таке Ukrenergo Laboratories. Ukrenergo Laboratories — перший в Україні інкубатор ідей в енергетиці, що організований та проводиться за ініціативи ДП НЕК Укренерго. Проект Ukrenergo Laboratories розпочався із Харкова, і на подібному заході зібрав понад 400 учасників та 550 реєстрацій, 17 спікерів з різних міст України. Яким буде проект у Львові. За словами організаторів, Ukrenergo Laboratories найбільш вмотивованим та талановитим учасникам запропонують участь у наступному етапі проекту — Soft Skills School у Львові. Це буде дводенна школа, де учасників вчитимуть, як: працювати в команді займатися управлінням проектами будувати ефективні внутрішні та зовнішні комунікації шукати та аналізувати інформацію приймати управлінські рішення. За результатами навчання будуть сформовані проектні команди, які братимуть участь у Битві проектів та Енергетичному хакатоні заради можливості втілити свої ідеї у реальні проекти. Також у переможців буде можливість стати креативною частиною системного оператора Укренерго. Де можна дізнатися подробиці. За детальнішою інформацією звертайтеся за електронною поштою: [email protected] За новинами проекту Ukrenergo Laboratories стежте на сторінці у Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Протягом усієї ночі, з 21.00 по 6.00 години, українські експерти з енергетики та найуспішніші представники бізнесу проведуть non-stop з лекцій щодо новинок у електроенергетиці, а також порад із використання та примноження знань щодо енергоощадливості та роботи в енергетичній галузі. На часі дізнатися більше про те, кого і навіщо кличуть на лекції від Укренерго.

Що таке Ukrenergo Laboratories

Ukrenergo Laboratories — перший в Україні інкубатор ідей в енергетиці, що організований та проводиться за ініціативи ДП «НЕК» Укренерго». Проект «Ukrenergo Laboratories» розпочався із Харкова, і на подібному заході зібрав понад 400 учасників та 550 реєстрацій, 17 спікерів з різних міст України.

Яким буде проект у Львові

За словами організаторів, «Ukrenergo Laboratories» найбільш вмотивованим та талановитим учасникам запропонують участь у наступному етапі проекту — Soft Skills School у Львові. Це буде дводенна школа, де учасників вчитимуть, як:

  • працювати в команді
  • займатися управлінням проектами
  • будувати ефективні внутрішні та зовнішні комунікації
  • шукати та аналізувати інформацію
  • приймати управлінські рішення.

За результатами навчання будуть сформовані проектні команди, які братимуть участь у Битві проектів та Енергетичному хакатоні заради можливості втілити свої ідеї у реальні проекти. Також у переможців буде можливість стати креативною частиною системного оператора «Укренерго».

Де можна дізнатися подробиці

За детальнішою інформацією звертайтеся за електронною поштою: [email protected]. За новинами проекту «Ukrenergo Laboratories» стежте на сторінці у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: