fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До 28 травня Вінниця приймає заявки на пітчинґ міських проектів

Do 28 travnja Vinnycja pryjmaje zajavky na pitčynğ miśkyh proektiv
Усіх, хто хоче започаткувати у Вінниці цікаві проекти в сфері енергоспоживання, науки, техніки, соціального підприємництва, IT чи благоустрою, запрошують долучитися до місцевого конкурсу. Призовий фонд складає 700 тис грн
Usih, hto hoče započatkuvaty u Vinnyci cikavi proekty v sferi energospožyvannja, nauky, tehniky, sociaľnogo pidpryjemnyctva, IT čy blagoustroju, zaprošujuť dolučytysja do miscevogo konkursu. Pryzovyj fond skladaje 700 tys grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Конкурсі проектів, котрий проходить у Вінниці, можуть брати участь містяни, котрим цікаво запропонувати та реалізувати ідеї у сфері фізичної культури та спорту, міського освітнього простору, культурно-мистецького середовища. Можна також пропонувати власні ідеї та проекти стосовно туристичних родзинок Вінниці, IT-сервісів та продуктів для вінничан, еко- та молодіжних ініціатив. Приділять увагу також і розгляду проектів у царині інклюзивних рішень та публічних просторів. На часі дізнатися більше про проекти, які обиратиме Вінниця. З яких етапів складається конкурс. Всі ідеї мають бути реалізовані у 2017 році. Спочатку потрібно заповнити анкету заявника, потім пройти відбір через експертне оцінювання, На подальшому етапі фахівці від Британської Ради допоможуть в доопрацюванні та складанні плану реалізації відібраних ідей. Як тільки проекти буде доопрацьовано, його треба презентувати суддям: представникам влади, бізнесу, експертам British Council та громадським діячам. Заявки на участь приймають до 28 травня 2017 року. Потім Вінниця голосуватиме за найкращі ідеї та стартапи. Скільки грошей можна отримати на реалізацію проекту. Бюджет конкурсу складає 700 тис грн, на реалізацію одного проекту можна залучити не більше 30 тис грн. Для проведення конкурсу та нагородження переможців 200 тис надає Британська Рада в Україні, а 500 тис — Вінницька мерія. Також організатори зазначають, що бюджет може зрости за умов долучення місцевого бізнесу в якості партнерів.
Реклама 👇 Замовити

У Конкурсі проектів, котрий проходить у Вінниці, можуть брати участь містяни, котрим цікаво запропонувати та реалізувати ідеї у сфері фізичної культури та спорту, міського освітнього простору, культурно-мистецького середовища. Можна також пропонувати власні ідеї та проекти стосовно туристичних родзинок Вінниці, IT-сервісів та продуктів для вінничан, еко- та молодіжних ініціатив. Приділять увагу також і розгляду проектів у царині інклюзивних рішень та публічних просторів. На часі дізнатися більше про проекти, які обиратиме Вінниця.

З яких етапів складається конкурс

Всі ідеї мають бути реалізовані у 2017 році. Спочатку потрібно заповнити анкету заявника, потім пройти відбір через експертне оцінювання, На подальшому етапі фахівці від Британської Ради допоможуть в доопрацюванні та складанні плану реалізації відібраних ідей.

Як тільки проекти буде доопрацьовано, його треба презентувати суддям: представникам влади, бізнесу, експертам British Council та громадським діячам. Заявки на участь приймають до 28 травня 2017 року. Потім Вінниця голосуватиме за найкращі ідеї та стартапи.

Скільки грошей можна отримати на реалізацію проекту

Бюджет конкурсу складає 700 тис грн, на реалізацію одного проекту можна залучити не більше 30 тис грн. Для проведення конкурсу та нагородження переможців 200 тис надає Британська Рада в Україні, а 500 тис — Вінницька мерія. Також організатори зазначають, що бюджет може зрости за умов долучення місцевого бізнесу в якості партнерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: