Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Дніпрі представили автоматизованого робота-землероба

U Dnipri predstavyly avtomatyzovanogo robota-zemleroba

AgroSmart L здатний автоматизувати всі польові роботи. Робот зможе сам заїжджати на поле та працювати з насінням, добривами і відправляти на склад фасовану продукцію
AgroSmart L zdatnyj avtomatyzuvaty vsi poľovi roboty. Robot zmože sam zaїždžaty na pole ta pracjuvaty z nasinnjam, dobryvamy i vidpravljaty na sklad fasovanu produkciju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда українців з Дніпра розробила автономного сільськогосподарського робота AgroSmart L, що здатний автоматизувати всі польові роботи. Як працюватиме AgroSmart L. Комплекс складається з системи міні-тракторів і набору навісних маніпуляторів, який підбирається індивідуально для кожного фермера і конкретних умов землеробства. Корисне навантаження платформи — 50 т. Розробники планують встановити на AgroSmart L енергетичну установку з сонячними панелями і акумулятор, щоб він працював цілодобово. AgroSmart L отримає й механічні маніпулятори для боротьби з бур’янами, що в поєднанні з мультикультурним посівом дозволить відмовитися від гербіцидів і багатьох добрив, переконані розробники.

Команда українців з Дніпра розробила автономного сільськогосподарського робота AgroSmart L, що здатний автоматизувати всі польові роботи.

Як працюватиме AgroSmart L

Комплекс складається з системи «міні-тракторів» і набору навісних маніпуляторів, який підбирається індивідуально для кожного фермера і конкретних умов землеробства. Корисне навантаження платформи — 50 т. Розробники планують встановити на AgroSmart L енергетичну установку з сонячними панелями і акумулятор, щоб він працював цілодобово.

AgroSmart L отримає й механічні маніпулятори для боротьби з бур’янами, що в поєднанні з мультикультурним посівом дозволить відмовитися від гербіцидів і багатьох добрив, переконані розробники.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: