fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Усі рекламні оголошення Києва зроблять україномовними

Usi reklamni ogološennja Kyjeva zrobljať ukraїnomovnymy
Київська міськрада затвердила переведення на державну мову усіх рекламних оголошень. У випадку використання написів іноземною, вони мають супроводжуватись перекладом чи транслітерацією
Kyїvśka miśkrada zatverdyla perevedennja na deržavnu movu usih reklamnyh ogološeń. U vypadku vykorystannja napysiv inozemnoju, vony majuť suprovodžuvatyś perekladom čy transliteracijeju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Київська міськрада вирішила перевести на державну мову усі рекламні оголошення на зовнішніх носіях міста. На часі дізнатися більше про причини та наслідки цього рішення. Для іноземних текстів оголошення застосують транслітерацію. У тексті рішення йдеться про те, що реклама повинна відповідати вимогам законодавства. Тому її текст повинен бути українською мовою. У випадку використання написів іноземною, вони мають супроводжуватись перекладом чи транслітерацією рівнозначним шрифтом. Нагадаємо, що у квітні Київська міськрада обмежила розміщення зовнішньої реклами у центрі столиці. Міська адміністрація спільно з операторами ринку розробили та визначили низку вулиць, на яких буде реалізовано перші пілотні проекти із впорядкування розміщення рекламних конструкцій (у межах від площі Льва Толстого до площі Контрактової).
Реклама 👇 Замовити

Київська міськрада вирішила перевести на державну мову усі рекламні оголошення на зовнішніх носіях міста. На часі дізнатися більше про причини та наслідки цього рішення.

Для іноземних текстів оголошення застосують транслітерацію

У тексті рішення йдеться про те, що реклама повинна відповідати вимогам законодавства. Тому її текст повинен бути українською мовою. У випадку використання написів іноземною, вони мають супроводжуватись перекладом чи транслітерацією рівнозначним шрифтом.

Нагадаємо, що у квітні Київська міськрада обмежилаУсі рекламні оголошення Києва зроблять україномовними 1У центрі Києва почали демонтаж зовнішньої реклами розміщення зовнішньої реклами у центрі столиці. Міська адміністрація спільно з операторами ринку розробили та визначили низку вулиць, на яких буде реалізовано перші пілотні проекти із впорядкування розміщення рекламних конструкцій (у межах від площі Льва Толстого до площі Контрактової).

Теґи: Київ, міста
Джерело: ESPRESO.TV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: