fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці розробили пристрій Grovio для догляду за рослинами

Ukraїnci rozrobyly prystrij Grovio dlja dogljadu za roslynamy
Новий український стартап пропонує вирощувати рослини із застосуванням автоматичного поливу та технологій моніторингу. Мета розробників більш ніж амбітна — $75 тис, для того, аби зібрати цю суму, вони запустили кампанію на Kickstarter
Novyj ukraїnśkyj startap proponuje vyroščuvaty roslyny iz zastosuvannjam avtomatyčnogo polyvu ta tehnologij monitoryngu. Meta rozrobnykiv biľš niž ambitna — $75 tys, dlja togo, aby zibraty cju sumu, vony zapustyly kampaniju na Kickstarter
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вирощування росил у домашніх умовах чи в офісі вважається нелегкою справою через брак навичок, місця та кліматичних умов. Проте ставлення до мікрофермерства може змінитися. А доклали до цього рук українські винахідники та інженери. Українська компанія Techware спільно з Concepter запустили кампанію на Kickstarter для збору коштів на розумний пристрій для догляду за рослинами — Grovio. На часі дізнатся, як працює новітня розробка. Як функціонує Grovio. Цей пристрій являє собою циліндр вагою 450 грамів і висотою в 30 сантиметрів. У пристрої є невелика трубка зі спеціальним наконечником, який встановлюється в ґрунт рослини. Таким чином він наповнюється водою, а по трубках відбувається її подача. Кінцевик оснащений сенсорами, які відслідковують вологість ґрунту, повітря, температуру і рівень світла. Всього до одного пристрою можна підєднати три рослини. За заявами розробників, запасу води в циліндрі вистачить на 45 днів догляду. Виглядає вся система так, як на відео, поданому нижче: Технічні особливості пристрою. Коли закінчується вода або погіршуються умови для рослин, Grovio сповіщує власника за допомогою додатку. Додаток працює з популярними голосовими асистентами Amazon Alexa, Apple Siri, Google Home. З усіма цими голосовими помічниками можна встановити синхронізацію українського винаходу, кажуть розробники. Вартість гаджета для трьох рослин складе $149, доставка по Україні безкоштовна. Мета кампанії — $75 тис, замовити власний пристрій можна тут.
Реклама 👇 Замовити

Вирощування росил у домашніх умовах чи в офісі вважається нелегкою справою через брак навичок, місця та кліматичних умов. Проте ставлення до мікрофермерства може змінитися. А доклали до цього рук українські винахідники та інженери. Українська компанія Techware спільно з Concepter запустили кампанію на Kickstarter для збору коштів на «розумний» пристрій для догляду за рослинами — Grovio. На часі дізнатся, як працює новітня розробка.

Як функціонує Grovio

Цей пристрій являє собою циліндр вагою 450 грамів і висотою в 30 сантиметрів. У пристрої є невелика трубка зі спеціальним наконечником, який встановлюється в ґрунт рослини. Таким чином він наповнюється водою, а по трубках відбувається її подача. Кінцевик оснащений сенсорами, які відслідковують вологість ґрунту, повітря, температуру і рівень світла. Всього до одного пристрою можна під’єднати три рослини. За заявами розробників, запасу води в циліндрі вистачить на 45 днів догляду. Виглядає вся система так, як на відео, поданому нижче:

Технічні особливості пристрою

Коли закінчується вода або погіршуються умови для рослин, Grovio сповіщує власника за допомогою додатку. Додаток працює з популярними голосовими асистентами Amazon Alexa, Apple Siri, Google Home. З усіма цими голосовими помічниками можна встановити синхронізацію українського винаходу, кажуть розробники.

Вартість гаджета для трьох рослин складе $149, доставка по Україні безкоштовна. Мета кампанії — $75 тис, замовити власний пристрій можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: