fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нідерландець побудував на Львівщині сучасні теплиці

Niderlandeć pobuduvav na Lvivščyni sučasni teplyci
Майкл Хондерс із дитинства вчився агробізнесу. 5 років тому він з командою фермерів вирушив до Казахстану, Грузії та України, щоб спробувати вирощувати овочі за сучасними технологіями
Majkl Honders iz dytynstva včyvsja agrobiznesu. 5 rokiv tomu vin z komandoju fermeriv vyrušyv do Kazahstanu, Gruziї ta Ukraїny, ščob sprobuvaty vyroščuvaty ovoči za sučasnymy tehnologijamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нідерландець Майкл Хондерс побудував в Україні теплиці за сучасними технологіями. Щодня у величезних теплицях на Львівщині збирають тридцять тисяч кущиків салату. Бізнесмен вирішив налагодтити вирощування зелені саме у Буську, оскільки вважає український ринок досить перспективним. Як виникла ідея зайнятися агробізнесом в Україні. Овочівництво – це сімейний бізнес Хондерсів. Майкл із дитинства вчився агробізнесу, тому вирішив заснувати власний проект. 5 років тому він з командою фермерів вирушив до Казахстану, Грузії та України, щоб спробувати вирощувати овочі за сучасними технологіями. Кожен може працювати в розвинених країнах. Справжній виклик – це змінити свій спосіб мислення і створити аграрний бізнес у зовсім незвичних умовах. Але важливо, що ми вирощуємо їжу. Хоч би що сталося, люди завжди хотітимуть їсти. Майкл Хондерс. нідерландський фермер. Цілий рік у теплицях Галіція Ґрінері підтримують температуру 25 градусів, а компютерна програма вирішує, коли на саджанці потрібно світити сонцю, коли – падати дощу. Тут вирощують до 10 видів салату.  Від пророщеної насінини до прилавку ріст рослини триває три тижні. Коли у 2012 Майкл Хондерс приїхав в Україну, він зрозумів, що тут багато бюрократії.  Нідерландець стверджує, що дешевизна виробництва в східноєвропейських країнах – це міф. Обладнання аграрій закуповував у Нідерландах, а витрати на електрику змінюються майже щомісяця. Все ж, український ринок, за оцінкою Хондерса, найбільш перспективний із трьох на яких він працює.

Нідерландець Майкл Хондерс побудував в Україні теплиці за сучасними технологіями. Щодня у величезних теплицях на Львівщині збирають тридцять тисяч кущиків салату. Бізнесмен вирішив налагодтити вирощування зелені саме у Буську, оскільки вважає український ринок досить перспективним.

Як виникла ідея зайнятися агробізнесом в Україні

Овочівництво – це сімейний бізнес Хондерсів. Майкл із дитинства вчився агробізнесу, тому вирішив заснувати власний проект. 5 років тому він з командою фермерів вирушив до Казахстану, Грузії та України, щоб спробувати вирощувати овочі за сучасними технологіями.

Кожен може працювати в розвинених країнах. Справжній виклик – це змінити свій спосіб мислення і створити аграрний бізнес у зовсім незвичних умовах. Але важливо, що ми вирощуємо їжу. Хоч би що сталося, люди завжди хотітимуть їсти

Майкл Хондерс, нідерландський фермер

Цілий рік у теплицях «Галіція Ґрінері» підтримують температуру 25 градусів, а комп’ютерна програма вирішує, коли на саджанці потрібно світити сонцю, коли – падати дощу. Тут вирощують до 10 видів салату.  Від пророщеної насінини до прилавку ріст рослини триває три тижні.

01/ 03

Коли у 2012 Майкл Хондерс приїхав в Україну, він зрозумів, що тут багато бюрократії.  Нідерландець стверджує, що дешевизна виробництва в східноєвропейських країнах – це міф. Обладнання аграрій закуповував у Нідерландах, а витрати на електрику змінюються майже щомісяця. Все ж, український ринок, за оцінкою Хондерса, найбільш перспективний із трьох на яких він працює.

Джерело: Твоє Місто

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: