fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

LUN.ua купує найстаріший ріелторський ресурс

LUN.ua kupuje najstarišyj rieltorśkyj resurs
«Мир Квартир» — це компанія, що заснована 15 років тому. Незабаром замість сайту з оголошеннями цей проект перетвориться на портал новобудов
«Myr Kvartyr» — ce kompanija, ščo zasnovana 15 rokiv tomu. Nezabarom zamisť sajtu z ogološennjamy cej proekt peretvoryťsja na portal novobudov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  LUN.ua купує один з найстаріших онлайн-брендів на ринку нерухомості України — МирКвартир. Про це повідомив директор з розвитку компанії Андрій Мима. На часі дізнатися більше про цю угоду щодо злиття двох проектів та те, що очікує на цей ресурс.  Сайт з оголошеннями стане порталом новобудов — що чекає на ресурс. Мир Квартир — це компанія, що заснована 15 років тому. Спочатку вони видавали журнал з оголошеннями, потім з новобудовами, а зараз стали популярним сайтом mirkvartir.ua. Після того, як будуть вирішені технічні та документаційні питання, замість сайту з оголошеннями Мир Квартир стане порталом новобудов,. Про таке повідомили сторони угоди: Ми подумали, що зможемо вдихнути нове життя в відомий портал, який в останні роки дещо втратив темп. Тому вирішили купити його і зробити повний перезапуск.. Андрій Мима. Директор з розвитку LUN.ua. Таким чином бренд МК дозволить працювати з віковою групою 35-45, оскільки LUN.ua більш популярний серед людей віком 24-35. Розробкою, яка чекатиме на ресурс, займеться нова команда.
24.05.2017,11:10
0
Андрей Мима
Реклама 👇 Замовити

LUN.ua купує один з найстаріших онлайн-брендів на ринку нерухомості України — «МирКвартир». Про це повідомив директор з розвитку компанії Андрій Мима. На часі дізнатися більше про цю угоду щодо злиття двох проектів та те, що очікує на цей ресурс. 

Сайт з оголошеннями стане порталом новобудов — що чекає на ресурс

«Мир Квартир» — це компанія, що заснована 15 років тому. Спочатку вони видавали журнал з оголошеннями, потім з новобудовами, а зараз стали популярним сайтом mirkvartir.ua. Після того, як будуть вирішені технічні та документаційні питання, замість сайту з оголошеннями «Мир Квартир» стане порталом новобудов,. Про таке повідомили сторони угоди:

Ми подумали, що зможемо вдихнути нове життя в відомий портал, який в останні роки дещо втратив темп. Тому вирішили купити його і зробити повний перезапуск.

Андрій Мима, Директор з розвитку LUN.ua

Таким чином бренд МК дозволить працювати з віковою групою 35-45, оскільки LUN.ua більш популярний серед людей віком 24-35. Розробкою, яка чекатиме на ресурс, займеться нова команда.

Теґи: Київ
Джерело: Андрей Мима

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: