fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд України схвалив впровадження Blockchain для держреєстрів

Urjad Ukraїny shvalyv vprovadžennja Blockchain dlja deržrejestriv
Blockchain — це технологія захищена від підробки та несанкціонованого внесення змін. На думку урядовців, система сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату для розвитку і підтримки інноваційних технологій, а також безпеки даних держреєстрів
Blockchain — ce tehnologija zahyščena vid pidrobky ta nesankcionovanogo vnesennja zmin. Na dumku urjadovciv, systema spryjatyme polipšennju investycijnogo klimatu dlja rozvytku i pidtrymky innovacijnyh tehnologij, a takož bezpeky danyh deržrejestriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новітні технології поступово приходять не лише у фінансову сферу, але й до сегменту електронних державних послуг. Зокрема, уряд України схвалив впровадження технології Blockchain у роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно і Системи електронних торгів СЕТАМ. На часі дізнатися більше про подібне історичне рішення, котре здатне змінити не лише сферу електронних аукціонів, але й технології передачі даних в Україні в цілому. Як функціонує Blockchain. Блокчейн — це база даних, яка підтримує постійно зростаючий перелік записів (блоки). Вона захищена від підробки та несанкціонованого внесення змін. Кожен блок містить часову мітку та посилання на попередній блок хешу. Технологія сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату. Ще у квітні 2017 року український уряд домовився із  технологічною компанією Bitfury Group про створення для України системи електронного управління за цією технологією. Вона має на меті забезпечити більшу надійність та захищеність даних, котрі передаються між державними та комерційними установами. Також важливим компонентом для надійності є децентралізований характер мережі та даних, котрі нею передаються. На думку українських урядовців, причетних до розвитку системи та запровадження нових програмних рішень, система сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату для розвитку і підтримки інноваційних технологій, а також безпеки даних Держреєстру прав на нерухоме майно і системи електронних торгів арештованим майном. Про подальші кроки представники чиновницького апарату пообіцяли повідомити згодом.
Реклама 👇 Замовити

Новітні технології поступово приходять не лише у фінансову сферу, але й до сегменту електронних державних послуг. Зокрема, уряд України схвалив впровадження технології Blockchain у роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно і Системи електронних торгів СЕТАМ. На часі дізнатися більше про подібне історичне рішення, котре здатне змінити не лише сферу електронних аукціонів, але й технології передачі даних в Україні в цілому.

Як функціонує Blockchain

Блокчейн — це база даних, яка підтримує постійно зростаючий перелік записів (блоки). Вона захищена від підробки та несанкціонованого внесення змін. Кожен блок містить часову мітку та посилання на попередній блок хешу.

Технологія сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату

Ще у квітні 2017 року український уряд домовився із  технологічною компанією Bitfury Group про створення для України системи електронного управління за цією технологією. Вона має на меті забезпечити більшу надійність та захищеність даних, котрі передаються між державними та комерційними установами. Також важливим компонентом для надійності є децентралізований характер мережі та даних, котрі нею передаються.

На думку українських урядовців, причетних до розвитку системи та запровадження нових програмних рішень, система сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату для розвитку і підтримки інноваційних технологій, а також безпеки даних Держреєстру прав на нерухоме майно і системи електронних торгів арештованим майном. Про подальші кроки представники чиновницького апарату пообіцяли повідомити згодом.

Теґи: blockchain, уряд
Джерело: Watcher

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: