Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд України схвалив впровадження Blockchain для держреєстрів

Urjad Ukraїny shvalyv vprovadžennja Blockchain dlja deržrejestriv

Blockchain — це технологія захищена від підробки та несанкціонованого внесення змін. На думку урядовців, система сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату для розвитку і підтримки інноваційних технологій, а також безпеки даних держреєстрів
Blockchain — ce tehnologija zahyščena vid pidrobky ta nesankcionovanogo vnesennja zmin. Na dumku urjadovciv, systema spryjatyme polipšennju investycijnogo klimatu dlja rozvytku i pidtrymky innovacijnyh tehnologij, a takož bezpeky danyh deržrejestriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Уряд України схвалив впровадження технології Blockchain у роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно і Системи електронних торгів СЕТАМ. Як функціонує Blockchain. Блокчейн — це база даних, яка підтримує постійно зростаючий перелік записів (блоки). Вона захищена від підробки та несанкціонованого внесення змін. Кожен блок містить часову мітку та посилання на попередній блок хешу. Технологія сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату. Ще у квітні Кабмін домовився із  технологічною компанією Bitfury Group про створення для України системи електронного управління за цмєю технологією. На думку урядовців, система сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату для розвитку і підтримки інноваційних технологій, а також безпеки даних Держреєстру прав на нерухоме майно і системи електронних торгів арештованим майном.  

Уряд України схвалив впровадження технології Blockchain у роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно і Системи електронних торгів СЕТАМ.

Як функціонує Blockchain

Блокчейн — це база даних, яка підтримує постійно зростаючий перелік записів (блоки). Вона захищена від підробки та несанкціонованого внесення змін. Кожен блок містить часову мітку та посилання на попередній блок хешу.

Технологія сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату

Ще у квітні Кабмін домовився із  технологічною компанією Bitfury Group про створення для України системи електронного управління за цмєю технологією.

На думку урядовців, система сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату для розвитку і підтримки інноваційних технологій, а також безпеки даних Держреєстру прав на нерухоме майно і системи електронних торгів арештованим майном.

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: