Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні відкрили шлях до запуску 4G

V Ukraїni vidkryly šljah do zapusku 4G

Незабаром пропозиція буде направлена державним органам для погодження. Тендер на отримання ліцензії планують провести до кінця 2017 року
Nezabarom propozycija bude napravlena deržavnym organam dlja pogodžennja. Tender na otrymannja licenziї planujuť provesty do kincja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) схвалила два рішення, які дозволять запуск в Україні 4G у діапазоні 1800 МГц. Телеком-регулятор запропонував необхідні зміни до законодавства. Як стартуватиме запуск 4G в Україні. Наразі у кожному визначеному спектрі українське законодавство дозволяє використання конкретної радіотехнології. Регулятор прийняв за основу зміни до урядової постанови про видачу ліцензій у діапазоні 1800 МГц. Початкова вартість ліцензії на 10 МГц на майбутньому тендері становитиме приблизно 265 млн грн. Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації направить свої пропозиції зацікавленим державним органам для погодження. Раніше повідомлялося, що тендер на використання радіочастот 4G мають провести до кінця 2017 року.

Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) схвалила два рішення, які дозволять запуск в Україні 4G у діапазоні 1800 МГц. Телеком-регулятор запропонував необхідні зміни до законодавства.

Як стартуватиме запуск 4G в Україні

Наразі у кожному визначеному спектрі українське законодавство дозволяє використання конкретної радіотехнології. Регулятор прийняв за основу зміни до урядової постанови про видачу ліцензій у діапазоні 1800 МГц. Початкова вартість ліцензії на 10 МГц на майбутньому тендері становитиме приблизно 265 млн грн.

Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації направить свої пропозиції зацікавленим державним органам для погодження. Раніше повідомлялося, що тендер на використання радіочастот 4G мають провести до кінця 2017 року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: