Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ та Харків очолили рейтинг соціально-економічного розвитку міст

Kyїv ta Harkiv očolyly rejtyng sociaľno-ekonomičnogo rozvytku mist

Харківська область та Київ зберегли свої рейтинги порівняно з 2015 роком. Київська і Вінницька області піднялися на 3 пункти. Луганська область навпаки опустилася на 24 місце
Harkivśka oblasť ta Kyїv zberegly svoї rejtyngy porivnjano z 2015 rokom. Kyїvśka i Vinnyćka oblasti pidnjalysja na 3 punkty. Luganśka oblasť navpaky opustylasja na 24 misce
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Київ та область стали лідерами соціально-економічного розвитку в 2016 році. Такі дані містить рейтинг в рамках дослідження, що проводилося  Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Київ та Харківська область зберегли провідні позиції. Рейтинг регіонів складали на основі даних економічної та соціальної згуртованості, економічної ефективності інвестиційно-інноваційного розвитку, фінансової самодостатності, розвитку малого і середнього підприємництва та ефективності ринку праці. Згідно оприлюднених результатів  2016 року, Київ посів I місце серед міст, на II місці – Харківська область (I серед областей), III місце серед областей – Київська, IV– Вінницька, V– Чернівецька. Останні місця зайняли: Херсонська, Чернігівська, Сумська, Донецька і Луганська області. Харківська область та Київ зберегли свої рейтинги порівняно з 2015 роком. Київська і Вінницька області піднялися на 3 пункти.

Київ та область стали лідерами соціально-економічного розвитку в 2016 році. Такі дані містить рейтинг в рамках дослідження, що проводилося  Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Київ та Харківська область зберегли провідні позиції

Рейтинг регіонів складали на основі даних економічної та соціальної згуртованості, економічної ефективності інвестиційно-інноваційного розвитку, фінансової самодостатності, розвитку малого і середнього підприємництва та ефективності ринку праці.

Згідно оприлюднених результатів  2016 року, Київ посів I місце серед міст, на II місці – Харківська область (I серед областей), III місце серед областей – Київська, IV– Вінницька, V– Чернівецька.

Останні місця зайняли: Херсонська, Чернігівська, Сумська, Донецька і Луганська області.

Харківська область та Київ зберегли свої рейтинги порівняно з 2015 роком. Київська і Вінницька області піднялися на 3 пункти.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: