fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ та Харків очолили рейтинг соціально-економічного розвитку міст

Kyїv ta Harkiv očolyly rejtyng sociaľno-ekonomičnogo rozvytku mist
Харківська область та Київ зберегли свої рейтинги порівняно з 2015 роком. Київська і Вінницька області піднялися на 3 пункти. Луганська область навпаки опустилася на 24 місце
Harkivśka oblasť ta Kyїv zberegly svoї rejtyngy porivnjano z 2015 rokom. Kyїvśka i Vinnyćka oblasti pidnjalysja na 3 punkty. Luganśka oblasť navpaky opustylasja na 24 misce
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українські міста перебувають у постійному розвиткові. Регулярні рейтинги, що дають змогу оцінити їхній потенціал, засвідчують: столиця і надалі залишається серед лідерів за рівнем економічних показників. Київ та область стали лідерами соціально-економічного розвитку в 2016 році. Такі дані містить рейтинг в рамках дослідження, що проводилося Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. На часі дізнатися більше деталей про те, які саме міста входять до переліку лідерів за показниками економічного розвитку. Київ та Харківська область зберегли провідні позиції. Рейтинг регіонів автори дослідження складали на основі даних економічної та соціальної згуртованості. Також під час проведення дослідження враховувалися показники економічної ефективності інвестиційно-інноваційного розвитку, фінансової самодостатності. Крім того, у дослідженні враховувалися індикатори розвитку малого і середнього підприємництва та ефективності ринку праці у кожному із українських регіонів та обласних центрів. Згідно оприлюднених результатів щодо 2016 року, Київ посів I місце серед міст. У рейтингу на II місці перебуває Харківська область (I серед областей), III місце серед областей посіла Київська, IV– Вінницька, V– Чернівецька область. Останні місця згідно із цим дослідженням зайняли відповідно Херсонська, Чернігівська, Сумська, Донецька і Луганська області. Харківська область та Київ зберегли свої позиції у підсумковому рейтингу порівняно з 2015 роком. Київська і Вінницька області піднялися на 3 пункти порівняно із попереднім періодом моніторингу.
Реклама 👇 Замовити

Українські міста перебувають у постійному розвиткові. Регулярні рейтинги, що дають змогу оцінити їхній потенціал, засвідчують: столиця і надалі залишається серед лідерів за рівнем економічних показників. Київ та область стали лідерами соціально-економічного розвитку в 2016 році. Такі дані містить рейтинг в рамках дослідження, що проводилося Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. На часі дізнатися більше деталей про те, які саме міста входять до переліку лідерів за показниками економічного розвитку.

Київ та Харківська область зберегли провідні позиції

Рейтинг регіонів автори дослідження складали на основі даних економічної та соціальної згуртованості. Також під час проведення дослідження враховувалися показники економічної ефективності інвестиційно-інноваційного розвитку, фінансової самодостатності. Крім того, у дослідженні враховувалися індикатори розвитку малого і середнього підприємництва та ефективності ринку праці у кожному із українських регіонів та обласних центрів.

Згідно оприлюднених результатів щодо 2016 року, Київ посів I місце серед міст. У рейтингу на II місці перебуває Харківська область (I серед областей), III місце серед областей посіла Київська, IV– Вінницька, V– Чернівецька область.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Останні місця згідно із цим дослідженням зайняли відповідно Херсонська, Чернігівська, Сумська, Донецька і Луганська області.

Харківська область та Київ зберегли свої позиції у підсумковому рейтингу порівняно з 2015 роком. Київська і Вінницька області піднялися на 3 пункти порівняно із попереднім періодом моніторингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: