Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Volvo тестує безпілотний сміттєвоз

Volvo testuje bezpilotnyj smittjevoz

Тести проходять з оператором, щоб сміттєвоз «запам’ятав» вулиці. Завдяки автопілоту наступного разу техніка зможе рухатися самостійно
Testy prohodjať z operatorom, ščob smittjevoz «zapam’jatav» vulyci. Zavdjaky avtopilotu nastupnogo razu tehnika zmože ruhatysja samostijno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Volvo тестує безпілотний сміттєвоз, обладнаний системою автономного управління. Випробування проводитимуться впродовж року спільно з експертами утилізації відходів з компанії Renova. Що відомо про сміттєвоз на автопілоті. Поки що тести проходять з оператором, щоби сміттєвоз запам’ятав вулиці. Таким чином, опиняючись у цьому місці знову ж, автопілот вже може рухатися самостійно і буде виконувати задані команди. Техніка обладнана датчикам і камерами, що дозволяє без проблем об’їжджати припарковані машини, пішоходів та інші перешкоди.

Volvo тестує безпілотний сміттєвоз, обладнаний системою автономного управління. Випробування проводитимуться впродовж року спільно з експертами утилізації відходів з компанії Renova.

Що відомо про сміттєвоз на автопілоті

Поки що тести проходять з оператором, щоби сміттєвоз «запам’ятав» вулиці. Таким чином, опиняючись у цьому місці знову ж, автопілот вже може рухатися самостійно і буде виконувати задані команди. Техніка обладнана датчикам і камерами, що дозволяє без проблем об’їжджати припарковані машини, пішоходів та інші перешкоди.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: