fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Volvo тестує безпілотний сміттєвоз

Volvo testuje bezpilotnyj smittjevoz
Тести проходять з оператором, щоб сміттєвоз «запам’ятав» вулиці. Завдяки автопілоту наступного разу техніка зможе рухатися самостійно
Testy prohodjať z operatorom, ščob smittjevoz «zapam’jatav» vulyci. Zavdjaky avtopilotu nastupnogo razu tehnika zmože ruhatysja samostijno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Безпілотні автомобілі — прогноз начебто із далекого майбутнього. Інженери від цієї ідеї часто не в захваті. Кажуть, технології розпізнавання та штучного інтелекту можуть давати збій перед неочікуваними перешкодами чи загрозами на дорозі. Переважна більшість компаній, які випускають автомобільну техніку, говорять про цей вид транспорту як про тестовий зразок. Мовляв, технологія ще не до кінця відпрацьована, а самі автомобілі мають ряд ризиків для пасажирів та пішоходів. Втім, інноваторів такі перестороги не зупиняють. Компанія Volvo тестує безпілотний сміттєвоз, обладнаний системою автономного управління. Випробування проводитимуться впродовж року спільно з експертами утилізації відходів з компанії Renova. На часі дізнатися більше про цей сміливий експеримент із автономного автомобілебудування. Що відомо про сміттєвоз на автопілоті. Поки що тестові заїзди новітнього сміттєвоза, котрий не потребуватиме окремого водія, проходять з оператором, щоби сміттєвоз запам’ятав вулиці. Таким чином, опиняючись у цьому місці знову ж, автопілот вже може рухатися самостійно і буде виконувати задані команди. Обладнання при цьому має змогу орієнтуватися на місцевості та запам’ятовувати заздалегідь прокладені маршрути. Техніка обладнана датчикам і камерами, що дозволяє без проблем об’їжджати припарковані машини, пішоходів та інші перешкоди. Творці такого незвичного сміттєвоза сподіваються, що він забезпечить ефективне перевезення та безпечне прибирання міських кварталів. Серед їхніх намірів — серійний випуск подібних автівок. Як відбувається робота у тестовому режимі, ви можете побачити на відео, поданому нижче:

Безпілотні автомобілі — прогноз начебто із далекого майбутнього. Інженери від цієї ідеї часто не в захваті. Кажуть, технології розпізнавання та штучного інтелекту можуть давати збій перед неочікуваними перешкодами чи загрозами на дорозі. Переважна більшість компаній, які випускають автомобільну техніку, говорять про цей вид транспорту як про тестовий зразок. Мовляв, технологія ще не до кінця відпрацьована, а самі автомобілі мають ряд ризиків для пасажирів та пішоходів. Втім, інноваторів такі перестороги не зупиняють. Компанія Volvo тестує безпілотний сміттєвоз, обладнаний системою автономного управління. Випробування проводитимуться впродовж року спільно з експертами утилізації відходів з компанії Renova. На часі дізнатися більше про цей сміливий експеримент із автономного автомобілебудування.

Що відомо про сміттєвоз на автопілоті

Поки що тестові заїзди новітнього сміттєвоза, котрий не потребуватиме окремого водія, проходять з оператором, щоби сміттєвоз «запам’ятав» вулиці. Таким чином, опиняючись у цьому місці знову ж, автопілот вже може рухатися самостійно і буде виконувати задані команди. Обладнання при цьому має змогу орієнтуватися на місцевості та запам’ятовувати заздалегідь прокладені маршрути. Техніка обладнана датчикам і камерами, що дозволяє без проблем об’їжджати припарковані машини, пішоходів та інші перешкоди. Творці такого незвичного сміттєвоза сподіваються, що він забезпечить ефективне перевезення та безпечне прибирання міських кварталів. Серед їхніх намірів — серійний випуск подібних автівок. Як відбувається робота у тестовому режимі, ви можете побачити на відео, поданому нижче:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: