fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні виготовили комбайн для видобутку вугілля

V Ukraїni vygotovyly kombajn dlja vydobutku vugillja
Маса техніки — 42 тонни, потужність двигуна — 132 кВт. Гірничодобувну машину виготовили у Харкові для шахти «Степова»
Masa tehniky — 42 tonny, potužnisť dvyguna — 132 kVt. Girnyčodobuvnu mašynu vygotovyly u Harkovi dlja šahty «Stepova»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видобуток вугілля в Україні здебільшого здійснюється з використанням імпортного обладнання. Тож випуск власної техніки для гірничої промисловості має важливе значення. Презентовано новий агрегат для ведення шахтних робіт та видобутку твердого палива. Це — вже 81й комбайн для шахт, виготовлений Corum Group. Він також є другим, котрий працюватиме на шахті Степова. Перший подібний комбайн було поставлено 2012 року, строк його роботи склав 4 роки. На часі дізнатися характеристики нового агрегату. Характеристики нової гірничої машини для видобутку вугілля. Маса техніки складає 42 т, потужність двигуна становить при цьому 132 кВт. Довжина новітнього комбайну складає 12,5 м, швидкість руху — 7 м/хв, управляється все це у дистанційному режимі.
Реклама 👇 Замовити

Видобуток вугілля в Україні здебільшого здійснюється з використанням імпортного обладнання. Тож випуск власної техніки для гірничої промисловості має важливе значення. Презентовано новий агрегат для ведення шахтних робіт та видобутку твердого палива. Це — вже 81й комбайн для шахт, виготовлений Corum Group. Він також є другим, котрий працюватиме на шахті «Степова». Перший подібний комбайн було поставлено 2012 року, строк його роботи склав 4 роки. На часі дізнатися характеристики нового агрегату.

Характеристики нової гірничої машини для видобутку вугілля

Маса техніки складає 42 т, потужність двигуна становить при цьому 132 кВт. Довжина новітнього комбайну складає 12,5 м, швидкість руху — 7 м/хв, управляється все це у дистанційному режимі.

Джерело: UBR

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: