Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Фахівці NASA досліджуватимуть гриби з Чорнобильської зони

Fahivci NASA doslidžuvatymuť gryby z Čornobyľśkoї zony

Дослідники планують розробити спеціальний крем від засмаги. Засіб має захистити астронавтів від ультрафіолету
Doslidnyky planujuť rozrobyty speciaľnyj krem vid zasmagy. Zasib maje zahystyty astronavtiv vid uľtrafioletu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фахівці американського космічного агентства NASA досліджуватимуть гриби, які ростуть у Чорнобильській зоні. Існує теорія, що ці гриби допоможуть захиститися від ультрафіолетового випромінювання. Астронавтам — крем з грибів. За словами дослідників, гриби, які були під впливом сильного радіаційного випромінювання, мають у своєму складі стійкі білки та біомолекули. Завдяки цій властивості можна розробити спеціальний крем від засмаги, який захистить астронавтів від ультрафіолетового опромінення, що є надзвичайно агресивним у відкритому космосі. Винайдений засіб мають використовувати перші марсіанські колоністи.

Фахівці американського космічного агентства NASA досліджуватимуть гриби, які ростуть у Чорнобильській зоні. Існує теорія, що ці гриби допоможуть захиститися від ультрафіолетового випромінювання.

Астронавтам — крем з грибів

За словами дослідників, гриби, які були під впливом сильного радіаційного випромінювання, мають у своєму складі стійкі білки та біомолекули. Завдяки цій властивості можна розробити спеціальний крем від засмаги, який захистить астронавтів від ультрафіолетового опромінення, що є надзвичайно агресивним у відкритому космосі. Винайдений засіб мають використовувати перші марсіанські колоністи.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: