Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Китаї виготовлятимуть авіадвигуни за українськими технологіями

V Kytaї vygotovljatymuť aviadvyguny za ukraїnśkymy tehnologijamy

Компанія Skyrizon уклала угоду про співпрацю з «Моторсіч». В китайському місті Чунцин буде створено спільне підприємство з випуску авіаційних двигунів
Kompanija Skyrizon uklala ugodu pro spivpracju z «Motorsič». V kytajśkomu misti Čuncyn bude stvoreno spiľne pidpryjemstvo z vypusku aviacijnyh dvyguniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна та Китай домовилися про відкриття спільного заводу із виготовлення авіаційних двигунів. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. Що саме вироблятиме новий завод Відомо, що компанія Skyrizon уклала угоду про співпрацю з «Моторсіч». За домовленістю в китайському місті Чунцин буде створено спільне підприємство щодо випуску авіаційних двигунів за українськими технологіями. За словами Степана Кубіва, Україна планує в 2017 році показати перший двигун, зібраний на цьому заводі.

Україна та Китай домовилися про відкриття спільного заводу із виготовлення авіаційних двигунів. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Що саме вироблятиме новий завод

Відомо, що компанія Skyrizon уклала угоду про співпрацю з «Моторсіч». За домовленістю в китайському місті Чунцин буде створено спільне підприємство щодо випуску авіаційних двигунів за українськими технологіями. За словами Степана Кубіва, Україна планує в 2017 році показати перший двигун, зібраний на цьому заводі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: