fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Китаї виготовлятимуть авіадвигуни за українськими технологіями

V Kytaї vygotovljatymuť aviadvyguny za ukraїnśkymy tehnologijamy
Компанія Skyrizon уклала угоду про співпрацю з «Моторсіч». В китайському місті Чунцин буде створено спільне підприємство з випуску авіаційних двигунів
Kompanija Skyrizon uklala ugodu pro spivpracju z «Motorsič». V kytajśkomu misti Čuncyn bude stvoreno spiľne pidpryjemstvo z vypusku aviacijnyh dvyguniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток авіаційної галузі в Україні триває. Хоча раніше основними покупцями були країни-сусіди, тепер українське авіабудування виходить на нові напрямку розвитку цього ринку та шукає стратегічних партнерів у різних країнах світу. Пошук партнерів за кордоном змістився в бік не лише Європи, але й Азії. Нові спільні технологічні проекти у Китаї розвиватимуть представники української авіабудівної галузі. Україна та Китай домовилися про відкриття спільного заводу із виготовлення авіаційних двигунів на основі технологій, які нададуть українські інженери. Про подібні амбітні плани та вже наявні домовленості заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. На часі дізнатися більше про цей формат співпраці із КНР. Що саме вироблятиме новий завод. Загалом відомо, що китайська компанія Skyrizon уклала угоду про співпрацю з українським стратегічним підприємством Моторсіч, котре займається виготовленням комплектуючих до літаків різних габаритів. Серед найбільш відомої продукції українців — двигуни для літаків. За домовленістю в китайському місті Чунцин буде створено спільне підприємство, кошти на яке дасть китайська сторона. Воно розвиватиме вриобничий цикл щодо випуску авіаційних двигунів для сучасних літаків, яких потребує Китай. В основу роботи новоствореної компанії буде покладено низку українських технологій літакобудування та авіаційної інженерії. За словами Степана Кубіва, Україна планує в 2017 році показати перший двигун, зібраний на цьому заводі. Залишилося зачекати на результати такої співпраці.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток авіаційної галузі в Україні триває. Хоча раніше основними покупцями були країни-сусіди, тепер українське авіабудування виходить на нові напрямку розвитку цього ринку та шукає стратегічних партнерів у різних країнах світу. Пошук партнерів за кордоном змістився в бік не лише Європи, але й Азії. Нові спільні технологічні проекти у Китаї розвиватимуть представники української авіабудівної галузі. Україна та Китай домовилися про відкриття спільного заводу із виготовлення авіаційних двигунів на основі технологій, які нададуть українські інженери. Про подібні амбітні плани та вже наявні домовленості заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. На часі дізнатися більше про цей формат співпраці із КНР.

Що саме вироблятиме новий завод

Загалом відомо, що китайська компанія Skyrizon уклала угоду про співпрацю з українським стратегічним підприємством «Моторсіч», котре займається виготовленням комплектуючих до літаків різних габаритів. Серед найбільш відомої продукції українців — двигуни для літаків. За домовленістю в китайському місті Чунцин буде створено спільне підприємство, кошти на яке дасть китайська сторона. Воно розвиватиме вриобничий цикл щодо випуску авіаційних двигунів для сучасних літаків, яких потребує Китай. В основу роботи новоствореної компанії буде покладено низку українських технологій літакобудування та авіаційної інженерії. За словами Степана Кубіва, Україна планує в 2017 році показати перший двигун, зібраний на цьому заводі. Залишилося зачекати на результати такої співпраці.

Теґи: угоди
Джерело: УНН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: