fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google+ подвоївся, Facebook має +30%, шалений стрибок Opera — дані TNS

Google+ podvoїvsja, Facebook maje +30%, šalenyj strybok Opera — dani TNS
Зміни, пов’язані із санкціями щодо окремих інтернет-компаній, вплинули протягом декількох днів на показники аудиторії інших соцмереж в Україні — такі дані наводить TNS
Zminy, pov’jazani iz sankcijamy ščodo okremyh internet-kompanij, vplynuly protjagom dekiľkoh dniv na pokaznyky audytoriї inšyh socmerež v Ukraїni — taki dani navodyť TNS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проаналізувавши дані KANTAR TNS CMeter за другий день після оголошення про блокування російських ресурсів, представники аналітичної компанії заявили про стале зростання охоплень Facebook. Соціальна мережа Google+ теж посилила позиції і майже подвоїла денне охоплення. Як змінилася картина в регіонах. Цікавим є також регіональний розподіл такого приросту, найбільше Facebook приростає на Сході, через початково нижчі показники, ідентична ситуація з Ukr.net. Найшвидше на нововведення реагують користувачі у віці 14-20 років, що і дають найбільший приріст в аудиторії Facebook. Поки ця категорія користувачів обійшла увагою Ukr.net. Уся увага — на сервіси браузера Opera. Opera.com продовжує бити рекорди по зростанню охоплень, при цьому найбільше зростання спостерігається у аудиторії 46+. Чи відбився стрибок на відвідуваності онлайн-медіа. За зменшенням охоплення ЗМІ видно, що інформаційний ажіотаж пішов на спад. Як проводилося дане дослідження. Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел: Site-centric лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео. Frame-centric лічильники встановлені не на сайті, а в розіграші банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів User-centric панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом. Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.
Реклама 👇 Замовити

Проаналізувавши дані KANTAR TNS CMeter за другий день після оголошення про блокування російських ресурсів, представники аналітичної компанії заявили про стале зростання охоплень Facebook. Соціальна мережа Google+ теж посилила позиції і майже подвоїла денне охоплення.

Як змінилася картина в регіонах

Цікавим є також регіональний розподіл такого приросту, найбільше Facebook приростає на Сході, через початково нижчі показники, ідентична ситуація з Ukr.net. Найшвидше на нововведення реагують користувачі у віці 14-20 років, що і дають найбільший приріст в аудиторії Facebook. Поки ця категорія користувачів обійшла увагою Ukr.net.

01/ 02
Зміни аудиторії

Уся увага — на сервіси браузера Opera

Opera.com продовжує бити рекорди по зростанню охоплень, при цьому найбільше зростання спостерігається у аудиторії 46+.

Чи відбився стрибок на відвідуваності онлайн-медіа

Google+ подвоївся, Facebook має +30%, шалений стрибок Opera — дані TNS 1

За зменшенням охоплення ЗМІ видно, що інформаційний ажіотаж пішов на спад.

Як проводилося дане дослідження

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  • Site-centric лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
  • Frame-centric лічильники встановлені не на сайті, а в розіграші банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів
  • User-centric панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.
  • Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: