fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Поблизу Китаю вперше в історії видобули «горючий лід»

Poblyzu Kytaju vperše v istoriї vydobuly «gorjučyj lid»
«Горючий лід» — це кристалізоване з’єднання води та природного газу. Вміст метану тут становить 99,5%. Що мають намір із ним робити китайці?
«Gorjučyj lid» — ce krystalizovane z’jednannja vody ta pryrodnogo gazu. Vmist metanu tut stanovyť 99,5%. Ščo majuť namir iz nym robyty kytajci?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Південно-Китайському морі вперше в історії видобули горючий лід — з’єднання води та природного газу, що перетворилося на кристалічну речовину під високим тиском і впливом низьких температур. Застосування горючого льоду в енергетиці. Вміст метану в кристалічній речовині становить 99,5%. 1 м³ горючого льоду = 160 м³ природного газу у пароподібному стані. Тобто на 100 л газу автомобіль може проїхати близько 300 км, а на 100 л горючого льоду — 50 тис км. Як відбувається видобуток кристалів, які складають цей лід. Зразки підняли з глибини понад 1,2 км. 200-метрова підводна свердловина знаходиться за 285 км на південний схід від Гонконгу. Команда з видобутку працює більше тижня, і щодня дістає з дна не менше 10 тис м³ горючого льоду. Часом вдається добути до 35 тис м³. Аналогічними проектами зацікавилися й інші країни світу, зокрема Канада та Японія.
Реклама 👇 Замовити

В Південно-Китайському морі вперше в історії видобули «горючий лід» — з’єднання води та природного газу, що перетворилося на кристалічну речовину під високим тиском і впливом низьких температур.

Застосування «горючого льоду» в енергетиці

Вміст метану в кристалічній речовині становить 99,5%. 1 м³ «горючого льоду» = 160 м³ природного газу у пароподібному стані. Тобто на 100 л газу автомобіль може проїхати близько 300 км, а на 100 л «горючого льоду» — 50 тис км.

Як відбувається видобуток кристалів, які складають цей «лід»

Зразки підняли з глибини понад 1,2 км. 200-метрова підводна свердловина знаходиться за 285 км на південний схід від Гонконгу. Команда з видобутку працює більше тижня, і щодня дістає з дна не менше 10 тис м³ «горючого льоду». Часом вдається добути до 35 тис м³. Аналогічними проектами зацікавилися й інші країни світу, зокрема Канада та Японія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: