fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Конкурс реклами від Molodiya Festival

Konkurs reklamy vid Molodiya Festival
Учасникам потрібно представити рекламу на тему взаємоповаги між людьми в суспільстві. Призовий фонд складає 100 тис грн
Učasnykam potribno predstavyty reklamu na temu vzajemopovagy miž ljuďmy v suspiľstvi. Pryzovyj fond skladaje 100 tys grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток рекламних проектів та відеопродакшну помітний не лише у комерційному сегменті. Фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival та мережа кінотеатрів Планета Кіно приймають заявки на конкурс соціальної реклами Людина людині. Стати учасником можна до 25 травня 2017 року. На часі дізнатися більше про цей конкурс та можливість стати його учасником. Які роботи приймають на цей конкурс реклами. Учасникам потрібно представити рекламу на тему взаємоповаги між людьми в суспільстві. Найкращі відео розділять призовий фонд у розмірі 100 тис грн та отримають ротацію на усіх великих екранах Планети Кіно у 5 українських містах. Далі нагадаємо вам про те, як цей конкурс вже мав попередника. 2016 року вже проводився конкурс на тему взаємоповаги в кінотеатрі. Учасники мали створити соціальну рекламу, яка б мотивувала відвідувачів поводитися культурно під час перегляду фільмів.

Розвиток рекламних проектів та відеопродакшну помітний не лише у комерційному сегменті. Фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival та мережа кінотеатрів Планета Кіно приймають заявки на конкурс соціальної реклами «Людина людині». Стати учасником можна до 25 травня 2017 року. На часі дізнатися більше про цей конкурс та можливість стати його учасником.

Які роботи приймають на цей конкурс реклами

Учасникам потрібно представити рекламу на тему взаємоповаги між людьми в суспільстві. Найкращі відео розділять призовий фонд у розмірі 100 тис грн та отримають ротацію на усіх великих екранах «Планети Кіно» у 5 українських містах. Далі нагадаємо вам про те, як цей конкурс вже мав попередника.

2016 року вже проводився конкурс на тему взаємоповаги в кінотеатрі. Учасники мали створити соціальну рекламу, яка б мотивувала відвідувачів поводитися культурно під час перегляду фільмів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: