Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оголошено конкурс соціальної відеореклами від Molodiya Festival

Ogološeno konkurs sociaľnoї videoreklamy vid Molodiya Festival

Учасникам потрібно представити рекламу на тему взаємоповаги між людьми в суспільстві. Призовий фонд складає 100 тис грн
Učasnykam potribno predstavyty reklamu na temu vzajemopovagy miž ljuďmy v suspiľstvi. Pryzovyj fond skladaje 100 tys grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival та мережа кінотеатрів Планета Кіно приймають заявки на конкурс соціальної реклами Людина людині. Стати учасником можна до 25 травня 2017 року. Які роботи приймають на цей конкурс. Учасникам потрібно представити рекламу на тему взаємоповаги між людьми в суспільстві. Найкращі відео розділять призовий фонд у розмірі 100 тис грн та отримають ротацію на усіх великих екранах Планети Кіно у 5 українських містах. 2016 року вже проводився конкурс на тему взаємоповаги в кінотеатрі. Учасники мали створити соціальну рекламу, яка б мотивувала відвідувачів поводитися культурно під час перегляду фільмів.

Фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival та мережа кінотеатрів Планета Кіно приймають заявки на конкурс соціальної реклами «Людина людині». Стати учасником можна до 25 травня 2017 року.

Які роботи приймають на цей конкурс

Учасникам потрібно представити рекламу на тему взаємоповаги між людьми в суспільстві. Найкращі відео розділять призовий фонд у розмірі 100 тис грн та отримають ротацію на усіх великих екранах «Планети Кіно» у 5 українських містах.

2016 року вже проводився конкурс на тему взаємоповаги в кінотеатрі. Учасники мали створити соціальну рекламу, яка б мотивувала відвідувачів поводитися культурно під час перегляду фільмів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: