fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Західній Україні будують мистецьку резиденцію із сонячними батареями

Na Zahidnij Ukraїni budujuť mystećku rezydenciju iz sonjačnymy batarejamy
Бюджет електрифікації становить 93 300 гривень, тому гроші вирішили збираюти на «Спільнокошті». Долучитися до допомоги проекту може кожен до 3 червня 2017 року
Bjudžet elektryfikaciї stanovyť 93 300 gryveń, tomu groši vyrišyly zbyrajuty na «Spiľnokošti». Dolučytysja do dopomogy proektu može kožen do 3 červnja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зелена енергетика здатна прийти на допомогу не лише побутовим користувачам, промисловим об’єктам чи державним установам. Українські активісти хочуть підключити мистецьку резиденцію Дідова хатчина до альтернативного джерела енергії. Для подальшого функціонування культурного осередку в селі Яворів необхідна електрика. Бюджет електрифікації становить 93 300 гривень, гроші на оснащення сонячними батареями вирішили збираюти на Спільнокошті. На часі дізнатися більше про цей незвичайний проект. Чому сонячний проект є важливим?. Дідова хатчина — це мистецька платформа, збудувана у 2016 році за традиційними гуцульськими технологіями на території старої хати. Ініціатори проекту розповідають, що тут можна певний час жити, творити та працювати. Проблемою є те, що найближче джерело традиційної електроенергії знаходиться на відстані 1 км, а підключення до лінії електропередач обійдеться майже у 800 тис грн. Саме тому було вирішено вдатися до альтернативних джерел електричного живлення. Мета осередку Дідова хатчина. В будинку може гостювати до 30 людей. Команда Дідової хатчини має намір створити культурний осередок в селі Яворів, щоби зберегти давній побут та культуру Гуцульщини. Також планується залучення митців з інших країн для знайомства та співпраці з місцевими майстрами та загалом традиційною культурою Гуцульщини. Ось як учасники ініціативи характеризують завдання свого проекту в описі до краудфандингової кампанії: Долучитися до допомоги проекту із сонячними батареями може кожен до 3 червня 2017 року.
19.05.2017,11:07
0
«Спільнокошт»
Реклама 👇 Замовити

«Зелена» енергетика здатна прийти на допомогу не лише побутовим користувачам, промисловим об’єктам чи державним установам. Українські активісти хочуть підключити мистецьку резиденцію «Дідова хатчина» до альтернативного джерела енергії. Для подальшого функціонування культурного осередку в селі Яворів необхідна електрика. Бюджет електрифікації становить 93 300 гривень, гроші на оснащення сонячними батареями вирішили збираюти на «Спільнокошті». На часі дізнатися більше про цей незвичайний проект.

Чому «сонячний» проект є важливим?

«Дідова хатчина» — це мистецька платформа, збудувана у 2016 році за традиційними гуцульськими технологіями на території старої хати. Ініціатори проекту розповідають, що тут можна певний час жити, творити та працювати. Проблемою є те, що найближче джерело традиційної електроенергії знаходиться на відстані 1 км, а підключення до лінії електропередач обійдеться майже у 800 тис грн. Саме тому було вирішено вдатися до альтернативних джерел електричного живлення.

Мета осередку «Дідова хатчина»

В будинку може гостювати до 30 людей. Команда «Дідової хатчини» має намір створити культурний осередок в селі Яворів, щоби зберегти давній побут та культуру Гуцульщини. Також планується залучення митців з інших країн для знайомства та співпраці з місцевими майстрами та загалом традиційною культурою Гуцульщини. Ось як учасники ініціативи характеризують завдання свого проекту в описі до краудфандингової кампанії:

Долучитися до допомоги проекту із сонячними батареями може кожен до 3 червня 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: