Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google зобов’язалася підтримувати нову мову програмування Kotlin

Google zobov'jazalasja pidtrymuvaty novu movu programuvannja Kotlin

Нова мова додає безліч функцій, чистіший синтаксис, ідеї з функціонального програмування та інші удосконалення в Java
Nova mova dodaje bezlič funkcij, čystišyj syntaksys, ideї z funkcionaľnogo programuvannja ta inši udoskonalennja v Java
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google заявив, що офіційно запускає підтримку нової мови Kotlin як першокласної мови програмування додатків для операційної системи Android. Що вміє Kotlin. Kotlin — це нова мова програмування, створена компанією JetBrains, яка розробляє елементи Android Studio. Останній є офіційним інструментом Google. Подібно до Java, яка є мовою за замовчуванням для розробки Android, Kotlin працює на JVM (віртуальній машині Java). Kotlin вже можна використовувати для написання Android-додатків. Офіційна підтримка Google стане величезним стимулом для розвитку Kotlin. Нова мова додає безліч функцій, чистіший синтаксис, ідеї з функціонального програмування та інші удосконалення в Java. Якою є перспектива Kotlin. Інструменти Kotlin будуть включені в Android Studio 3.0 за замовчуванням, а JetBrains і Google зобов’язуються підтримувати мову в майбутньому. На відміну від мови програмування Swift, яка була внутрішнім проектом Apple, Google не буде володіти правами на цю мову. Kotlin також продовжить орієнтуватися на інші платформи: ця мова призначена для роботи в якості нативного коду на пристроях під iOS та Mac, а також компілюється в JavaScript для веб-розробки.

Google заявив, що офіційно запускає підтримку нової мови Kotlin як «першокласної» мови програмування додатків для операційної системи Android.

Що «вміє» Kotlin

Kotlin — це нова мова програмування, створена компанією JetBrains, яка розробляє елементи Android Studio. Останній є офіційним інструментом Google. Подібно до Java, яка є мовою за замовчуванням для розробки Android, Kotlin працює на JVM (віртуальній машині Java). Kotlin вже можна використовувати для написання Android-додатків. Офіційна підтримка Google стане величезним стимулом для розвитку Kotlin. Нова мова додає безліч функцій, чистіший синтаксис, ідеї з функціонального програмування та інші удосконалення в Java.

Якою є перспектива Kotlin

Інструменти Kotlin будуть включені в Android Studio 3.0 за замовчуванням, а JetBrains і Google зобов’язуються підтримувати мову в майбутньому. На відміну від мови програмування Swift, яка була внутрішнім проектом Apple, Google не буде володіти правами на цю мову. Kotlin також продовжить орієнтуватися на інші платформи: ця мова призначена для роботи в якості нативного коду на пристроях під iOS та Mac, а також компілюється в JavaScript для веб-розробки.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: