Google зобов’язалася підтримувати нову мову програмування Kotlin

Google zobov'jazalasja pidtrymuvaty novu movu programuvannja Kotlin

Нова мова додає безліч функцій, чистіший синтаксис, ідеї з функціонального програмування та інші удосконалення в Java

Nova mova dodaje bezlič funkcij, čystišyj syntaksys, ideї z funkcionaľnogo programuvannja ta inši udoskonalennja v Java

Google заявив, що офіційно запускає підтримку нової мови Kotlin як «першокласної» мови програмування додатків для операційної системи Android.

Що «вміє» Kotlin

Kotlin — це нова мова програмування, створена компанією JetBrains, яка розробляє елементи Android Studio. Останній є офіційним інструментом Google. Подібно до Java, яка є мовою за замовчуванням для розробки Android, Kotlin працює на JVM (віртуальній машині Java). Kotlin вже можна використовувати для написання Android-додатків. Офіційна підтримка Google стане величезним стимулом для розвитку Kotlin. Нова мова додає безліч функцій, чистіший синтаксис, ідеї з функціонального програмування та інші удосконалення в Java.

Якою є перспектива Kotlin

Інструменти Kotlin будуть включені в Android Studio 3.0 за замовчуванням, а JetBrains і Google зобов’язуються підтримувати мову в майбутньому. На відміну від мови програмування Swift, яка була внутрішнім проектом Apple, Google не буде володіти правами на цю мову. Kotlin також продовжить орієнтуватися на інші платформи: ця мова призначена для роботи в якості нативного коду на пристроях під iOS та Mac, а також компілюється в JavaScript для веб-розробки.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: