fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google зобов’язалася підтримувати нову мову програмування Kotlin

Google zobov'jazalasja pidtrymuvaty novu movu programuvannja Kotlin
Нова мова додає безліч функцій, чистіший синтаксис, ідеї з функціонального програмування та інші удосконалення в Java
Nova mova dodaje bezlič funkcij, čystišyj syntaksys, ideї z funkcionaľnogo programuvannja ta inši udoskonalennja v Java
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google заявив, що офіційно запускає підтримку нової мови Kotlin як першокласної мови програмування додатків для операційної системи Android. На часі дізнатися про подальші плани корпорації стосовно цієї мови програмування. Що вміє Kotlin. Kotlin — це нова мова програмування, створена компанією JetBrains. Саме ця компанія розробляє елементи пакету Android Studio, яким користуються розробники мобільних програм для смартфонів під операційною системою з однойменною назвою. Пакет із розробки програм є офіційним інструментом Google. Подібно до Java, яка є мовою за замовчуванням для розробки Android, ця мова програмування працює на JVM (віртуальній машині Java). Розроблену корпорацією добра мову програмування вже можна використовувати для написання Android-додатків. Офіційна підтримка Google стане величезним стимулом для її подальшого розвитку, переконані в компанії. Нова мова додає безліч функцій, чистіший синтаксис, ідеї з функціонального програмування та інші удосконалення в Java. Якою є перспектива цієї мови програмування . Інструменти для неї будуть включені до складу пакету Android Studio 3.0 за замовчуванням, а JetBrains і Google зобов’язуються підтримувати мову в майбутньому. На відміну від мови програмування Swift, яка була внутрішнім проектом Apple, Google не буде володіти правами на цю мову. Вона також продовжить орієнтуватися на інші платформи: ця мова призначена для роботи в якості нативного коду на пристроях під iOS та Mac, а також компілюється в JavaScript для веб-розробки.
Реклама 👇 Замовити

GoogleGoogle зобов'язалася підтримувати нову мову програмування Kotlin 1Google запускає партнерство із низкою виробників 360-градусних відеокамер заявив, що офіційно запускає підтримку нової мови Kotlin як «першокласної» мови програмування додатків для операційної системи Android. На часі дізнатися про подальші плани корпорації стосовно цієї мови програмування.

Що «вміє» Kotlin

Kotlin — це нова мова програмування, створена компанією JetBrains. Саме ця компанія розробляє елементи пакету Android Studio, яким користуються розробники мобільних програм для смартфонів під операційною системою з однойменною назвою. Пакет із розробки програм є офіційним інструментом Google. Подібно до Java, яка є мовою за замовчуванням для розробки Android, ця мова програмування працює на JVM (віртуальній машині Java). Розроблену «корпорацією добра» мову програмування вже можна використовувати для написання Android-додатків. Офіційна підтримка Google стане величезним стимулом для її подальшого розвитку, переконані в компанії. Нова мова додає безліч функцій, чистіший синтаксис, ідеї з функціонального програмування та інші удосконалення в Java.

Якою є перспектива цієї мови програмування 

Інструменти для неї будуть включені до складу пакету Android Studio 3.0 за замовчуванням, а JetBrains і Google зобов’язуються підтримувати мову в майбутньому. На відміну від мови програмування Swift, яка була внутрішнім проектом Apple, GoogleGoogle зобов'язалася підтримувати нову мову програмування Kotlin 210 головних анонсів конференції Google I/O 2017 не буде володіти правами на цю мову. Вона також продовжить орієнтуватися на інші платформи: ця мова призначена для роботи в якості нативного коду на пристроях під iOS та Mac, а також компілюється в JavaScript для веб-розробки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: