Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Білоруська компанія почала випускати дерев’яні велосипеди

Biloruśka kompanija počala vypuskaty derev’jani velosypedy

Велосипед з рамою з берези коштує в середньому $1016, з рамою з ясена - $ 1210. Ціна залежить від побажань замовника і комплектації
Velosyped z ramoju z berezy koštuje v seredńomu $1016, z ramoju z jasena - $ 1210. Cina zaležyť vid pobažań zamovnyka i komplektaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Білоруська компанія BelWoodDoors, що займається виробництвом дверей, запропонувала покупцям пересісти на оригінальні дерев’яні велосипеди. З яких матеріалів виготовляють еко-велосипеди. Покупці можуть замовити моделі з рамою з берези або ясена. Деревина знаходиться лише в основі рами, а для виготовлення рульової труби та інших компонентів використовують сталеві сплави. 01/ 04 Білоруські дерев’яні велосипеди Скільки коштує незвичайний байк. Велосипед з рамою з берези коштує в середньому $1016, з рамою з ясена — $ 1210. Ціна залежить від побажань замовника і комплектації. На дерев’яну раму дається п’ятирічна гарантія. Вага велосипеда — 21 кг.

Білоруська компанія BelWoodDoors, що займається виробництвом дверей, запропонувала покупцям пересісти на оригінальні дерев’яні велосипеди.

З яких матеріалів виготовляють еко-велосипеди

Покупці можуть замовити моделі з рамою з берези або ясена. Деревина знаходиться лише в основі рами, а для виготовлення рульової труби та інших компонентів використовують сталеві сплави.

01/ 04
Білоруські дерев’яні велосипеди

Скільки коштує незвичайний байк

Велосипед з рамою з берези коштує в середньому $1016, з рамою з ясена — $ 1210. Ціна залежить від побажань замовника і комплектації. На дерев’яну раму дається п’ятирічна гарантія. Вага велосипеда — 21 кг.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: