Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україну запросили приєднатися до Конвенції, що спрощує торгівлю у Середземномор’ї

Ukraїnu zaprosyly pryjednatysja do Konvenciї, ščo sproščuje torgivlju u Seredzemnomor'ї

Конвенція дозволяє посилювати економічну інтеграцію та торговельні зв’язки на території Євросоюзу
Konvencija dozvoljaje posyljuvaty ekonomičnu integraciju ta torgoveľni zv’jazky na terytoriї Jevrosojuzu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україну офіційно запросили приєднатися до Конвенції Пан-Євро-Мед. Переговори про економічну інтеграцію нашої держави у простір ЄС велися ще з 2015 року. Завершення внутрішньодержавної процедури очікується ближче до 2018-го. Які можливості це відкриває для України Пан-Євро-Мед – це інструмент Європейського Союзу, що створений для спрощення процедури співпраці з торгівельними партнерами. Конвенція має уніфіковані правила для торгівлі товарами у Пан-Євро-Середземноморському регіоні. Це дозволяє посилювати економічну інтеграцію та торговельні зв’язки. Які вимоги треба виконати українській стороні До набуття повноправного членства в Конвенції, українська сторона буде брати участь в діяльності її робочих органів в якості спостерігача. В Мінекономрозвитку наголошують,що для набуття Україною повноцінного членства потрібно виконати низку кроків: провести внутрішньодержавні процедури приєднання, прийняти відповідний закон та пройти міжнародні юридичні процедури.

Україну офіційно запросили приєднатися до Конвенції Пан-Євро-Мед. Переговори про економічну інтеграцію нашої держави у простір ЄС велися ще з 2015 року. Завершення внутрішньодержавної процедури очікується ближче до 2018-го.

Які можливості це відкриває для України

Пан-Євро-Мед – це інструмент Європейського Союзу, що створений для спрощення процедури співпраці з торгівельними партнерами. Конвенція має уніфіковані правила для торгівлі товарами у Пан-Євро-Середземноморському регіоні. Це дозволяє посилювати економічну інтеграцію та торговельні зв’язки.

Які вимоги треба виконати українській стороні

До набуття повноправного членства в Конвенції, українська сторона буде брати участь в діяльності її робочих органів в якості спостерігача. В Мінекономрозвитку наголошують,що для набуття Україною повноцінного членства потрібно виконати низку кроків: провести внутрішньодержавні процедури приєднання, прийняти відповідний закон та пройти міжнародні юридичні процедури.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: