fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мозаїки України, «Перша стать» та інші — «Основи» на Книжковому Арсеналі

Mozaїky Ukraїny, «Perša stať» ta inši — «Osnovy» na Knyžkovomu Arsenali
Новинки та події Книжкового Арсеналу, звертаючи увагу на великі українські видавництва. На часі — новинки від «Основ» Дани Павличко
Novynky ta podiї Knyžkovogo Arsenalu, zvertajučy uvagu na velyki ukraїnśki vydavnyctva. Na časi — novynky vid «Osnov» Dany Pavlyčko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видавництво Основи представить на Книжковому Арсеналі не тільки бестселери, а й нові видання. Головна новинка — про мозаїки. Головною новинкою видавництва стане унікальне видання Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics. Це — альбом, який вміщує в собі більше 200 мозаїк з усієї України, над яким фотограф Євген Нікіфоров працював понад три роки. Книга на ґендерну тематику, легендарний роман про місто та інші. Перелік новинок продовжує книга Тамари Марценюк Ґендер для всіх. Виклик стереотипам, швейцарсько-німецький бестселер Весна варварів Йонаса Люшера, Місто Валер’яна Підмогильного з сучасними провокативним ілюстраціями, дитяча книжечка про час Мій дідусь Катаріни Собрал та інші вже знайомі книги видавництва. Головні події видавництва Основи в рамках Книжкового Арсеналу. 18 травня, з 14:00 до 15:20 на сцені Кафе Європа — Дискусія Чому українські радянські мозаїки цікаві всюди, окрім України? з нагоди презентації книги Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics. Учасники: Філіп Мойзер (Німеччина), Євген Нікіфоров, Ольга Балашова, Дана Павличко. Модераторка: Лізавета Герман. 18 травня, з 17:00 до 17:45 у залі Дукат — Дискусія Перша стать. Учасниці: Віра Агеєва, Тамара Злобіна, Тамара Марценюк. Вікторія Наріжна. Модераторка: Ірина Славінська. Де і коли шукати. Стенд видавництва можна знайти у Мистецькому Арсеналі за адресою: вул. Лаврська, 12 – з головного входу повертайте ліворуч, і рухайтесь прямо, доки не побачите вивіску Основи. Внутрішні координати – В 1.8. 18 — 21 травня книжковий ярмарок працюватиме із 10:00 до 20:00. На стенді Основ працюватиме термінал, і відвідувачі зможуть розрахуватися будь-якою платіжною карткою.
18.05.2017,11:00
0
«Слово»
Реклама 👇 Замовити

Видавництво «Основи» представить на Книжковому Арсеналі не тільки бестселери, а й нові видання.

Головна новинка — про мозаїки

Головною новинкою видавництва стане унікальне видання Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics. Це — альбом, який вміщує в собі більше 200 мозаїк з усієї України, над яким фотограф Євген Нікіфоров працював понад три роки.

Книга на ґендерну тематику, легендарний роман про місто та інші

Перелік новинок продовжує книга Тамари Марценюк «Ґендер для всіх. Виклик стереотипам», швейцарсько-німецький бестселер «Весна варварів» Йонаса Люшера, «Місто» Валер’яна Підмогильного з сучасними провокативним ілюстраціями, дитяча книжечка про час «Мій дідусь» Катаріни Собрал та інші вже знайомі книги видавництва.

Головні події видавництва «Основи» в рамках Книжкового Арсеналу

18 травня, з 14:00 до 15:20 на сцені «Кафе Європа» — Дискусія «Чому українські радянські мозаїки цікаві всюди, окрім України?» з нагоди презентації книги Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics.

Учасники: Філіп Мойзер (Німеччина), Євген Нікіфоров, Ольга Балашова, Дана Павличко. Модераторка: Лізавета Герман.

18 травня, з 17:00 до 17:45 у залі «Дукат» — Дискусія «Перша стать».

Учасниці: Віра Агеєва, Тамара Злобіна, Тамара Марценюк. Вікторія Наріжна. Модераторка: Ірина Славінська.

Де і коли шукати

Стенд видавництва можна знайти у Мистецькому Арсеналі за адресою: вул. Лаврська, 12 – з головного входу повертайте ліворуч, і рухайтесь прямо, доки не побачите вивіску «Основи». Внутрішні координати – В 1.8.

18 — 21 травня книжковий ярмарок працюватиме із 10:00 до 20:00. На стенді «Основ» працюватиме термінал, і відвідувачі зможуть розрахуватися будь-якою платіжною карткою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: