Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Одеському сміттєзвалищі планують видобувати біогаз

Na Odeśkomu smittjezvalyšči planujuť vydobuvaty biogaz

Паливо планують використовувати для опалення або вироблення електроенергії, що приноситиме до 32 млн грн щорічного прибутку
Palyvo planujuť vykorystovuvaty dlja opalennja abo vyroblennja elektroenergiї, ščo prynosytyme do 32 mln grn ščoričnogo prybutku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На найбільшому одеському сміттєзвалищі Дальницькі кар’єри планують побудувати  комплекс по дегазації відходів. Отриманий газ можна буде використовувати для опалення або вироблення електроенергії. Як одесити планують отримувати прибуток зі сміття. В одеській мерії мають намір інвестувати у будівництво комплексу по дегазації. Він буде складатися із сотні свердловин глибиною 15 метрів кожна, компресорної станції з очищенням і аналізатором біогазу, а також трубопроводу. Сума інвестицій складає близько 87 млн грн, а чистий прибуток з урахуванням операційних витрат і податкових відрахувань складе 32 млн грн на рік. За словами директора сміттєвого полігону Сергія Тетюхіна, це дозволить використовувати газ, який накопичується під час розкладу сміття, для корисних цілей.

На найбільшому одеському сміттєзвалищі «Дальницькі кар’єри» планують побудувати  комплекс по дегазації відходів. Отриманий газ можна буде використовувати для опалення або вироблення електроенергії.

Як одесити планують отримувати прибуток зі сміття

В одеській мерії мають намір інвестувати у будівництво комплексу по дегазації. Він буде складатися із сотні свердловин глибиною 15 метрів кожна, компресорної станції з очищенням і аналізатором біогазу, а також трубопроводу.

Сума інвестицій складає близько 87 млн грн, а чистий прибуток з урахуванням операційних витрат і податкових відрахувань складе 32 млн грн на рік.

За словами директора сміттєвого полігону Сергія Тетюхіна, це дозволить використовувати газ, який накопичується під час розкладу сміття, для корисних цілей.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: