fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Водіям в Україні хочуть дозволити поворот на червоне світло

Vodijam v Ukraїni hočuť dozvolyty povorot na červone svitlo
Нові правила покликані заощадити водіям час та паливо, а автомобілі стануть менше забруднюватимуть атмосферу. Подібні правила вже не перший рік діють в різних країнах світу, наголошують автори законопроекту
Novi pravyla poklykani zaoščadyty vodijam čas ta palyvo, a avtomobili stanuť menše zabrudnjuvatymuť atmosferu. Podibni pravyla vže ne peršyj rik dijuť v riznyh kraїnah svitu, nagološujuť avtory zakonoproektu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Верховній Раді зареєстровано законопроект №6443, який дозволить транспортним засобам здійснювати поворот праворуч та ліворуч при включеному червоному сигналі світлофора без наявності дозвільної стрілки-вказівника. На часі дізнатися, як зміниться поворот на червоне світло. Головна мета — розвантажити дороги. У законопроекті пропонується дозволити здійснювати поворот на червоний сигнал, щоби розвантажити дороги. Крім того, водії заощаджуватимуть час, паливо, а автомобілі менше забруднюватимуть атмосферу. Подібні правила вже не перший рік діють в різних штатах США, Канаді, а також в Китаї і Південній Кореї. Як і коли дозволено буде такий тип повороту на червоне світло. Виконувати маневр на червоне світло праворуч та ліворуч (при виїзді на дорогу з одностороннім рухом) дозволяється за певних умов: важливо не створювати перешкод для інших учасників руху; обовязковою є зупинка транспортного засобу перед початком повороту; повертати не можна, якщо встановлені знаки заборони, як це практикується в США. Наразі в Україні дозволено поворот праворуч на червоний сигнал світлоформу за наявності спеціальної таблички із зеленою стрілкою і за умови, що транспортний засіб не створює перешкод іншим учасникам руху.
Реклама 👇 Замовити

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №6443, який дозволить транспортним засобам здійснювати поворот праворуч та ліворуч при включеному червоному сигналі світлофора без наявності дозвільної стрілки-вказівника. На часі дізнатися, як зміниться поворот на червоне світло.

Головна мета — розвантажити дороги

У законопроекті пропонується дозволити здійснювати поворот на червоний сигнал, щоби розвантажити дороги. Крім того, водії заощаджуватимуть час, паливо, а автомобілі менше забруднюватимуть атмосферу. Подібні правила вже не перший рік діють в різних штатах США, Канаді, а також в Китаї і Південній Кореї.

Як і коли дозволено буде такий тип повороту на червоне світло

Виконувати маневр на червоне світло праворуч та ліворуч (при виїзді на дорогу з одностороннім рухом) дозволяється за певних умов:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • важливо не створювати перешкод для інших учасників руху;
  • обов’язковою є зупинка транспортного засобу перед початком повороту;
  • повертати не можна, якщо встановлені знаки заборони, як це практикується в США.

Водіям в Україні хочуть дозволити поворот на червоне світло

Наразі в Україні дозволено поворот праворуч на червоний сигнал світлоформу за наявності спеціальної таблички із зеленою стрілкою і за умови, що транспортний засіб не створює перешкод іншим учасникам руху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: