Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та країни Європи представлять у Каннах воєнну кінодраму

Ukraїna ta kraїny Jevropy predstavljať u Kannah vojennu kinodramu

Це історія про європейця, який потрапив у зону АТО, щоб побачити справжню окупацію і війну. Видання «Liberation» внесло фільм до 20-ки кращих у 2017 році
Ce istorija pro jevropejcja, jakyj potrapyv u zonu ATO, ščob pobačyty spravžnju okupaciju i vijnu. Vydannja «Liberation» vneslo fiľm do 20-ky kraščyh u 2017 roci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На цьогорічному Каннському фестивалі, який розпочинається 17 травня, буде представлено воєнну драму, що створювалася за сприяння Укрдержкіно. Стрічку під назвою Іній знімали в районах, наближених до зони АТО. Сюжет картини. За сценарієм, молодий литовський хлопець Рокасу одного дня навідується в Україну, щоб побачити справжню окупацію і війну. Реальність виявляється набагато жорсткішою, порівняно з романтичними уявленнями юнака. Видання Liberation внесло фільм Іній до 20 фільмів, задля яких варто відвідувати кіно в 2017 році, поряд з новими стрічками Мартіна Скорсезе, Філіпа Гарреля, Лава Діаса та інших класиків. Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України У стрічці знялися відомі зірки, такі як Ванесса Параді, Анджей Хира та інші. Хто працював над картиною і який бюджет фільму. Виробниками фільму Іній є декілька кінокомпаній: ІнсайтМедіа/Татофільм (Україна), Studija Kinema (Литва), КіnоЕlektron (Франція), Donten & Lacroix Films(Польща). Загальна вартість кінострічки — 39 млн 900 тис грн, з яких частка Укрдержкіно складає 11 млн 480 тис грн.

На цьогорічному Каннському фестивалі, який розпочинається 17 травня, буде представлено воєнну драму, що створювалася за сприяння «Укрдержкіно». Стрічку під назвою «Іній» знімали в районах, наближених до зони АТО.

Сюжет картини

За сценарієм, молодий литовський хлопець Рокасу одного дня навідується в Україну, щоб побачити справжню окупацію і війну. Реальність виявляється набагато жорсткішою, порівняно з романтичними уявленнями юнака.

Видання Liberation внесло фільм «Іній» до 20 фільмів, задля яких варто відвідувати кіно в 2017 році, поряд з новими стрічками Мартіна Скорсезе, Філіпа Гарреля, Лава Діаса та інших класиків.

Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України

У стрічці знялися відомі зірки, такі як Ванесса Параді, Анджей Хира та інші.

Хто працював над картиною і який бюджет фільму

Виробниками фільму «Іній» є декілька кінокомпаній:

  • ІнсайтМедіа/Татофільм (Україна),
  • Studija Kinema (Литва),
  • КіnоЕlektron (Франція),
  • Donten & Lacroix Films(Польща).

Загальна вартість кінострічки — 39 млн 900 тис грн, з яких частка «Укрдержкіно» складає 11 млн 480 тис грн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: