fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Йдемо на Книжковий Арсенал: видавництво «Критика»

Jdemo na Knyžkovyj Arsenal: vydavnyctvo «Krytyka»
У Києві стартує Книжковий Арсенал — а ми пропонуємо переглянути програму заходів кількох українських видавців. Перелік того, що їх цьогоріч проводитиме видавництво «Критика» в рамках VIІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» — перед вами
U Kyjevi startuje Knyžkovyj Arsenal — a my proponujemo peregljanuty programu zahodiv kiľkoh ukraїnśkyh vydavciv. Perelik togo, ščo їh ćogorič provodytyme vydavnyctvo «Krytyka» v ramkah VII Mižnarodnogo festyvalju «Knyžkovyj Arsenal» — pered vamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У середу цикл заходів видавець розпочне із розмови про Сміх у часи криз за організації Інституту Критики. Далі очікуємо презентацію 2 видань, важливих для осмислення сучасної історії — український переклад праці Півстоліття опору: кримські татари у 1941-1991 рр. Нарис політичної історії Ґульнари Бекірової та книжку Від Майдану праворуч: Революція, війна та ультраправі в Україні (2013-2016 рр.) Вячеслава Ліхачова. П’ятниця — час дискусії про материнство з нагоди виходу книжки Олени Стрельник Турбота та/як робота: баланс оплачуваної праці та материнства і виклики сучасності, та про фемінізм з Марією Маєрчик у рамках розмови Український феміністичний протест: між “часом нації” та “часом фемінізму”. Докладна програма заходів видавництва — далі: 17 травня, середа, 16:00 – 17:00. Дискусія Сміх у часи криз. Учасники: Ростислав Семків, Тарас Лютий, Олександр Івашина, Михайло Назаренко, Тетяна Огаркова. Модератор: Юрій Макаров Організатор: Інститут критики. Фокус-тема Сміх. Страх. Сила (кураторка – Тетяна Терен). Місце: Зал Фарби 19 травня, пятниця, 13:00 – 13:45. Дискусія Турбота та/як робота: баланс оплачуваної праці та материнства і виклики сучасності. Учасниці: Олена Стрельник, Людмила Малес, Катерина Сергацкова. Модераторка: Ганна Довгопол Організатор: Критика за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Місце: Зал Гербарій   19 травня, пятниця, 15:00 – 15:45. Розмова-дискусія Український феміністичний протест: між “часом нації” та “часом фемінізму”. Учасниці: Марія Маєрчик, Марія Тетерюк та Олена Боряк. Модеруватиме Маріам Агамян Організатор: Критика. Місце: Зал Малі 20 травня, субота, 16:00 – 16:45. Вигнання та опір. Обговорення українського видання синтези історикині та журналістки Ґульнари Бекірової Півстоліття опору: кримські татари у 1941-1991 рр. Нарис політичної історії Учасники: Ґульнара Бекірова, Мустафа Джемілєв, Рефат Чубаров, Оля Гнатюк Організатор: Критика. Місце: Зал Дукат 21 травня, неділя, 13:00 – 13:45. Лекція Наталі Яковенко Життя і тексти Йоаникія Ґалятовського. Захід із з нагоди виходу книжки У пошуках Нового неба. Спеціальна програма Євгенія Стасіневича читати/говорити: лекторій. Організатори: Критика та Laurus. Місце: Зал Дукат Також видавець запрошує відвідати стенд Критики, що працюватиме протягом усіх днів фестивалю у Києві.
Реклама 👇 Замовити

У середу цикл заходів видавець розпочне із розмови про «Сміх у часи криз» за організації Інституту Критики. Далі очікуємо презентацію 2 видань, важливих для осмислення сучасної історії — український переклад праці «Півстоліття опору: кримські татари у 1941-1991 рр. Нарис політичної історії» Ґульнари Бекірової та книжку «Від Майдану праворуч: Революція, війна та ультраправі в Україні (2013-2016 рр.)» Вячеслава Ліхачова. П’ятниця — час дискусії про материнство з нагоди виходу книжки Олени Стрельник «Турбота та/як робота: баланс оплачуваної праці та материнства і виклики сучасності», та про фемінізм з Марією Маєрчик у рамках розмови «Український феміністичний протест: між “часом нації” та “часом фемінізму”».

Докладна програма заходів видавництва — далі:

17 травня, середа, 16:00 – 17:00. Дискусія «Сміх у часи криз»

Учасники: Ростислав Семків, Тарас Лютий, Олександр Івашина, Михайло Назаренко, Тетяна Огаркова. Модератор: Юрій Макаров

Організатор: Інститут критики. Фокус-тема «Сміх. Страх. Сила» (кураторка – Тетяна Терен). Місце: Зал «Фарби»

19 травня, п’ятниця, 13:00 – 13:45. Дискусія «Турбота та/як робота: баланс оплачуваної праці та материнства і виклики сучасності»

Учасниці: Олена Стрельник, Людмила Малес, Катерина Сергацкова. Модераторка: Ганна Довгопол

Організатор: Критика за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Місце: Зал «Гербарій»

 

19 травня, п’ятниця, 15:00 – 15:45. Розмова-дискусія «Український феміністичний протест: між “часом нації” та “часом фемінізму”»

Учасниці: Марія Маєрчик, Марія Тетерюк та Олена Боряк. Модеруватиме Маріам Агамян

Організатор: Критика. Місце: Зал «Малі»

20 травня, субота, 16:00 – 16:45. «Вигнання та опір»

Обговорення українського видання синтези історикині та журналістки Ґульнари Бекірової «Півстоліття опору: кримські татари у 1941-1991 рр. Нарис політичної історії»

Учасники: Ґульнара Бекірова, Мустафа Джемілєв, Рефат Чубаров, Оля Гнатюк

Організатор: Критика. Місце: Зал «Дукат»

21 травня, неділя, 13:00 – 13:45. Лекція Наталі Яковенко «Життя і тексти Йоаникія Ґалятовського»

Захід із з нагоди виходу книжки «У пошуках Нового неба».

Спеціальна програма Євгенія Стасіневича «читати/говорити: лекторій».

Організатори: Критика та Laurus. Місце: Зал «Дукат»

Також видавець запрошує відвідати стенд «Критики», що працюватиме протягом усіх днів фестивалю у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: