fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українців запрошують стати учасниками конкурсу ClimateLaunchpad

Ukraїnciv zaprošujuť staty učasnykamy konkursu ClimateLaunchpad
ClimateLaunchpad шукає цікаві ідеї в сфері чистих технологій та «зеленого» бізнесу. Крайній термін подачі заявок — 28 травня 2017 року
ClimateLaunchpad šukaje cikavi ideї v sferi čystyh tehnologij ta «zelenogo» biznesu. Krajnij termin podači zajavok — 28 travnja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українцям пропонують подаватися на найбільший європейський конкурс кліматичних ідей ClimateLaunchpad. До участі приймаються ідеї в сфері чистих технологій та зеленого бізнесу. На часі дізнатися більше про можливості розвивати зелені технології на міжнародному рівні — і при цьому підтримувати Україну та її сферу інновацій. Як стати учасниками конкурсу ClimateLaunchpad. Заявки прийматимуться за умови відсутності свого бізнесу чи комерційних продажів продукту, рішення або прототипу. Учасницею може бутикомпанія, зареєстрована менше року тому, яка залучила не більше 200 тис євро інвестицій. Важливе володіння англійською мовою якщо не всієї команди, то хоча би ти, хто очолює проект (CEO, CTO чи аналогічні посади в команді). Як проходитиме відбір в Україні. Дедлайн конкурсних заявок цьогоріч — 28 травня. 16-17 червня в Києві пройде ClimateLaunchpad Bootcamp під керівництвом Рона Бломерса. Тут відбудеться 6 тренінгів щодо розвитку бізнесу, розробки бізнес-моделі, виходу на цільові ринки. На початку вересня 2017-го відбудеться фінал в Україні, де презентують всі бізнес-ідеї. Трійка лідерів з України поїде на фінал конкурсу, котрий відбудеться  на Кіпрі у жовтні. Призовий фонд для трійки переможців з усієї Європи — 2,5, 5 та 10 тис євро відповідно. Минулого року команди з України на міжнародному фіналі в Таллінні представили перший прототип вертикальних вітряків та проект приготування печива з жуків. Усі деталі щодо цьогорічного конкурсу можна дізнатися на сайті ClimateLaunchpad.
Реклама 👇 Замовити

Українцям пропонують подаватися на найбільший європейський конкурс кліматичних ідей ClimateLaunchpad. До участі приймаються ідеї в сфері чистих технологій та «зеленого» бізнесу. На часі дізнатися більше про можливості розвивати «зелені» технології на міжнародному рівні — і при цьому підтримувати Україну та її сферу інновацій.

Як стати учасниками конкурсу ClimateLaunchpad

  • Заявки прийматимуться за умови відсутності свого бізнесу чи комерційних продажів продукту, рішення або прототипу.
  • Учасницею може бутикомпанія, зареєстрована менше року тому, яка залучила не більше 200 тис євро інвестицій.
  • Важливе володіння англійською мовою якщо не всієї команди, то хоча би ти, хто очолює проект (CEO, CTO чи аналогічні посади в команді).

Як проходитиме відбір в Україні

Дедлайн конкурсних заявок цьогоріч — 28 травня. 16-17 червня в Києві пройде ClimateLaunchpad Bootcamp під керівництвом Рона Бломерса. Тут відбудеться 6 тренінгів щодо розвитку бізнесу, розробки бізнес-моделі, виходу на цільові ринки. На початку вересня 2017-го відбудеться фінал в Україні, де презентують всі бізнес-ідеї.

Трійка лідерів з України поїде на фінал конкурсу, котрий відбудеться  на Кіпрі у жовтні. Призовий фонд для трійки переможців з усієї Європи — 2,5, 5 та 10 тис євро відповідно.

Українців запрошують стати учасниками конкурсу ClimateLaunchpad 1

Минулого року команди з України на міжнародному фіналі в Таллінні представили перший прототип вертикальних вітряків та проект приготування печива з жуків. Усі деталі щодо цьогорічного конкурсу можна дізнатися на сайті ClimateLaunchpad.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: