fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Обмеження доступу стосуватиметься всієї екосистеми «санкційних» сайтів — ІАУ

Obmežennja dostupu stosuvatymeťsja vsijeї ekosystemy «sankcijnyh» sajtiv — IAU
Оператори та провайдери мають переобладнати свої мережі та встановити програмне забезпечення, що буде фільтрувати ресурси, які підпали під українські санкції
Operatory ta provajdery majuť pereobladnaty svoї mereži ta vstanovyty programne zabezpečennja, ščo bude fiľtruvaty resursy, jaki pidpaly pid ukraїnśki sankciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Блокування сайтів ВКонтакте та Однокласники, може призвести до обмеження доступу до інших інтернет-платформ. Наразі визначають, які саме ресурси перестануть бути доступними для українців. Про це повідомив голова правління Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко. Як забезпечуватимуть впровадження санкцій. В першу чергу, на визначення повного списку ресурсів, що перестануть бути доступними для українських користувачів, потрібен час, кажуть в ІАУ. Оператори та провайдери мають переобладнати свої мережі, встановити таке програмне забезпечення, що буде фільтрувати ті ресурси, які є в рішенні Президента. Заблокувати сайти можливо, але, скоріше за все, ми будемо блокувати не сайти окремі, а всю автономну систему, на якій знаходяться ці сайти та інші платформи, що не перелічені в санкціях.. Олександр Федієнко. голова правління Інтернет-асоціації України. Скільки часу й коштів знадобиться для повного блокування. За словами Олександра Федієнка, для повного обмеження доступу до відповідних ресурсів знадобиться понад 2 роки та близько $1 млрд.
Реклама 👇 Замовити

БлокуванняОбмеження доступу стосуватиметься всієї екосистеми «санкційних» сайтів — ІАУ 1VK.ru, Ok.ru, «Яндекс» та Mail.ru заблокують в Україні на 3 роки сайтів «ВКонтакте» та «Однокласники», може призвести до обмеження доступу до інших інтернет-платформ. Наразі визначають, які саме ресурси перестануть бути доступними для українців. Про це повідомив голова правління Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко.

Як забезпечуватимуть впровадження санкцій

В першу чергу, на визначення повного списку ресурсів, що перестануть бути доступними для українських користувачів, потрібен час, кажуть в ІАУ. Оператори та провайдери мають переобладнати свої мережі, встановити таке програмне забезпечення, що буде фільтрувати ті ресурси, які є в рішенні Президента.

Заблокувати сайти можливо, але, скоріше за все, ми будемо блокувати не сайти окремі, а всю автономну систему, на якій знаходяться ці сайти та інші платформи, що не перелічені в санкціях.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Олександр Федієнко, голова правління Інтернет-асоціації України

Скільки часу й коштів знадобиться для повного блокування

За словами Олександра Федієнка, для повного обмеження доступу до відповідних ресурсів знадобиться понад 2 роки та близько $1 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: