fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На честь Дня науки у Києві відбудеться низка тематичних заходів

Na česť Dnja nauky u Kyjevi vidbudeťsja nyzka tematyčnyh zahodiv
18 травня відбудеться Міжнародна науково-практична конференція, а 19 — вручення державних нагород та премій Кабінету Міністрів за впровадження інноваційних технологій
18 travnja vidbudeťsja Mižnarodna naukovo-praktyčna konferencija, a 19 — vručennja deržavnyh nagorod ta premij Kabinetu Ministriv za vprovadžennja innovacijnyh tehnologij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Упродовж тижня, з 15 по 20 травня, Національна академія наук України, галузеві академії, наукові установи та виші проводитимуть конференції, семінари та інші заходи з нагоди Дня науки. Одні з наймасштабніших подій відбуватимуться у столиці Українців запрошують на науково-практичну конференцію. 18 травня відбудеться конференція Science-Society-Personality-2017. У межах заходу буде проведено конкурс науково-технічних розробок молодих науковців (до 35 років). Винахідники представлять соціально значущі розробки, які вважають корисними на регіональному або державному рівні. Учасниками конференції стануть представники фондуючих організацій, провідні вчені та винахідники різних країн — України, Франції, Німеччини та інших. Під час заходу обговорять проблеми міграції вітчизняних вчених та вплив на цей процес міжнародних грантових програм: Початок конференції: о 10:00 Презентація конкурсних проектів: об 11:45 Місце проведення: Велика конференц-зала Міністерства освіти і науки України (м. Київ, бульвар Шевченка, 16, к. 401, 4 поверх) Після конференції за тією ж адресою з 15:00 до 17:00 відбудеться відзначення 25-річчя Державного фонду фундаментальних досліджень. Заходи за участі очільниці Міністерства освіти і науки України. 19 травня за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбудеться засідання під час якого будуть вручені державні нагороди, премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій, а також відзнаки Scopus Awards Ukraine. Точний час проведення можна дізнатися напередодні заходу на сайті МОН.
Реклама 👇 Замовити

Упродовж тижня, з 15 по 20 травня, Національна академія наук України, галузеві академії, наукові установи та виші проводитимуть конференції, семінари та інші заходи з нагоди Дня науки. Одні з наймасштабніших подій відбуватимуться у столиці

Українців запрошують на науково-практичну конференцію

18 травня відбудеться конференція «Science-Society-Personality-2017». У межах заходу буде проведено конкурс науково-технічних розробок молодих науковців (до 35 років). Винахідники представлять соціально значущі розробки, які вважають корисними на регіональному або державному рівні. Учасниками конференції стануть представники фондуючих організацій, провідні вчені та винахідники різних країн — України, Франції, Німеччини та інших. Під час заходу обговорять проблеми міграції вітчизняних вчених та вплив на цей процес міжнародних грантових програм:

  • Початок конференції: о 10:00
  • Презентація конкурсних проектів: об 11:45
  • Місце проведення: Велика конференц-зала Міністерства освіти і науки України (м. Київ, бульвар Шевченка, 16, к. 401, 4 поверх)

Після конференції за тією ж адресою з 15:00 до 17:00 відбудеться відзначення 25-річчя Державного фонду фундаментальних досліджень.

Заходи за участі очільниці Міністерства освіти і науки України

19 травня за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбудеться засідання під час якого будуть вручені державні нагороди, премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій, а також відзнаки Scopus Awards Ukraine. Точний час проведення можна дізнатися напередодні заходу на сайті МОН.

Джерело: КМУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: