fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китайська компанія зробила з утилізації бізнес на Київщині

Kytajśka kompanija zrobyla z utylizaciї biznes na Kyїvščyni
Зараз компанія щомісяця виробляє близько 1800 т продукції, що покриває 70% потреб України в поліефірному волокні
Zaraz kompanija ščomisjacja vyrobljaje blyźko 1800 t produkciї, ščo pokryvaje 70% potreb Ukraїny v poliefirnomu volokni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Китайська компанія Еко-Втор вирішила проблему утилізації пластикових пляшок в Україні. Тут із 2013 року працює завод із переробки відходів на поліестер. Як і що виробляють китайці на Київщині і над чим працює компанія. Поліестер — це матеріал, що практично не мнеться, міцний і дихаючий, завдяки чому застосовується при виготовленні синтетичних тканин, штучного хутра, утеплювачів і наповнювачів для меблів, іграшок та ковдр. На момент будівництва Еко-Втору в Україні така прогресивна методика переробки пластикових пляшок не мала широкого поширення. Спочатку представники компанії зверталися у різні міста у пошуках сировини, і навіть ходили на сміттєзвалища. Згодом компанія налагодила звязки з українськими постачальниками, а також почала завозити сировину з-за кордону : Польщі, Словаччини і Естонії, Тунісу, Вєтнаму і Індії. В підприємство інвестували $10 млн, що в сумі з налагодженням взаємозвязків на ринках збуту дозволило виробляти близько 1,8 тис т продукції, яку використовують не лише в Україні. Фастівський поліестер поставляють в Італію, Німеччину, Туреччину, Польщу, Бельгію і Білорусь. Перспективи роботи Еко-Втору. У найближчих планах — будівництво другої лінії заводу, що дозволить задовольнити постійно зростаючий попит на поліестер. Розширення діяльності Еко-Втору позитивно оцінює мер Фастова Михайло Нетяжук, оскільки підприємство дає робочі місця жителям міста. Нинішній штат з 280 осіб планують розширити на 50%. В сусідніх областях з компанією співпрацює близько 10 тис осіб.
16.05.2017,10:31
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Китайська компанія «Еко-Втор» вирішила проблему утилізації пластикових пляшок в Україні. Тут із 2013 року працює завод із переробки відходів на поліестер.

Як і що виробляють китайці на Київщині і над чим працює компанія

Поліестер — це матеріал, що практично не мнеться, міцний і «дихаючий», завдяки чому застосовується при виготовленні синтетичних тканин, штучного хутра, утеплювачів і наповнювачів для меблів, іграшок та ковдр. На момент будівництва «Еко-Втору» в Україні така прогресивна методика переробки пластикових пляшок не мала широкого поширення. Спочатку представники компанії зверталися у різні міста у пошуках сировини, і навіть ходили на сміттєзвалища. Згодом компанія налагодила зв’язки з українськими постачальниками, а також почала завозити сировину з-за кордону : Польщі, Словаччини і Естонії, Тунісу, В’єтнаму і Індії.

В підприємство інвестували $10 млн, що в сумі з налагодженням взаємозв’язків на ринках збуту дозволило виробляти близько 1,8 тис т продукції, яку використовують не лише в Україні. Фастівський поліестер поставляють в Італію, Німеччину, Туреччину, Польщу, Бельгію і Білорусь.

Перспективи роботи «Еко-Втору»

У найближчих планах — будівництво другої лінії заводу, що дозволить задовольнити постійно зростаючий попит на поліестер. Розширення діяльності «Еко-Втору» позитивно оцінює мер Фастова Михайло Нетяжук, оскільки підприємство дає робочі місця жителям міста. Нинішній штат з 280 осіб планують розширити на 50%. В сусідніх областях з компанією співпрацює близько 10 тис осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: