Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одеська компанія випустила оригінальний енергоефективний трамвай

Odeśka kompanija vypustyla oryginaľnyj energoefektyvnyj tramvaj

Розробкою дизайну займалася команда українських спеціалістів, а для виготовлення вагону було залучено близько 250 вітчизняних постачальників деталей
Rozrobkoju dyzajnu zajmalasja komanda ukraїnśkyh specialistiv, a dlja vygotovlennja vagonu bulo zalučeno blyźko 250 vitčyznjanyh postačaľnykiv detalej
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Одеська компанія Татра-Південь представила трьохсекційний енергоефективний трамвай зі світлодіодним освітленням. Якими характеристиками володіє рухомий склад. Розробники повідомляють, що трамвай К1М6 став поєднанням енергоефективних технологічних рішень конструкторського бюро та оригінального вигляду. Розробкою дизайну займалася команда українських спеціалістів, а для виготовлення вагону було залучено близько 250 вітчизняних постачальників деталей. В компанії Татра-Південь повідомляють, що транспорт адаптований до умов експлуатації з різним станом контактної мережі і рейкових шляхів, а ходові візки забезпечують плавність руху і низький рівень шуму.  Трамвай К1М6 має широкі подвійні двері для швидкої посадки і висадки пасажирів, великі панорамні вікна та просторий салон. Вагон обладнаний зручними кріслами, місцем для розміщення людей з обмеженою мобільністю, світлодіодною системою освітлення, кондиціонером, сучасною системою сповіщення пасажирів та Wi-Fi.

Одеська компанія «Татра-Південь» представила трьохсекційний енергоефективний трамвай зі світлодіодним освітленням.

Якими характеристиками володіє рухомий склад

Розробники повідомляють, що трамвай К1М6 став поєднанням енергоефективних технологічних рішень конструкторського бюро та оригінального вигляду. Розробкою дизайну займалася команда українських спеціалістів, а для виготовлення вагону було залучено близько 250 вітчизняних постачальників деталей.

В компанії «Татра-Південь» повідомляють, що транспорт адаптований до умов експлуатації з різним станом контактної мережі і рейкових шляхів, а ходові візки забезпечують плавність руху і низький рівень шуму.  Трамвай К1М6 має широкі подвійні двері для швидкої посадки і висадки пасажирів, великі панорамні вікна та просторий салон.

Вагон обладнаний зручними кріслами, місцем для розміщення людей з обмеженою мобільністю, світлодіодною системою освітлення, кондиціонером, сучасною системою сповіщення пасажирів та Wi-Fi.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: