Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інтернет-підприємців запрошують на зустріч із маркетинг-директоркою Petcube

Internet-pidpryjemciv zaprošujuť na zustrič iz marketyng-dyrektorkoju Petcube

Директорка з маркетингу Вів'єн Лі розповість, як ідея розважити домашню тваринку перетворилась на популярний проект
Dyrektorka z marketyngu Viv'jen Li rozpovisť, jak ideja rozvažyty domašnju tvarynku peretvorylaś na populjarnyj proekt
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  23 травня у столичному просторі FEDORIV Hub відбудеться зустріч з Вівєн Лi — директоркою з маркетингу одного з найкрутіших українських проектів Petcube. Український ґаджет, що підкорив американський та азійський ринок Petcube — це гаджет що дозволяє через мобільний додаток стежити, розмовляти і грати у лазерні ігри із домашнім улюбленцем. Ґаджет отримав високі оцінки в одному ряду із Apple Watch 2, Snapchat та Android Wear 2 на міжнародній виставці Wearable Tech Show 2017. Petcube запустив дві успішні кампанії на Kickstarter і зібрав більше $500 тис. У квітні 2017 року Petcube відзначили всесвітньо відомою премією в області інновацій Edison Award. Про що розкаже директорка із маркетингу Вівєн розповість, як ідея розважити домашню тваринку перетворилась на відомий глобальний проект. Також в розмові можна буде почути: як зайняти нову нішу на ринку; особливості технології, дизайну і презентації продукту; партнерські програми з провідними брендами; соціальна місія компанії. Зустріч відбудеться 23 травня о 19:00 за адресою вул. Велика Васильківська, 5. Придбати квитки можна за посиланням.

23 травня у столичному просторі FEDORIV Hub відбудеться зустріч з Вів’єн Лi — директоркою з маркетингу одного з найкрутіших українських проектів Petcube.

Український ґаджет, що підкорив американський та азійський ринок

Petcube — це гаджет що дозволяє через мобільний додаток стежити, розмовляти і грати у лазерні ігри із домашнім улюбленцем. Ґаджет отримав високі оцінки в одному ряду із Apple Watch 2, Snapchat та Android Wear 2 на міжнародній виставці Wearable Tech Show 2017. Petcube запустив дві успішні кампанії на Kickstarter і зібрав більше $500 тис. У квітні 2017 року Petcube відзначили всесвітньо відомою премією в області інновацій Edison Award.

Про що розкаже директорка із маркетингу

Вів’єн розповість, як ідея розважити домашню тваринку перетворилась на відомий глобальний проект. Також в розмові можна буде почути:

  • як зайняти нову нішу на ринку;
  • особливості технології, дизайну і презентації продукту;
  • партнерські програми з провідними брендами;
  • соціальна місія компанії.

Зустріч відбудеться 23 травня о 19:00 за адресою вул. Велика Васильківська, 5. Придбати квитки можна за посиланням.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: